d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Pesten Hol Van Jó Gyrosos > 700-800nál Nincs Rá Többem Mert
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Aug 16 2014 09:29am
kell a kp borra
Szóval?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 16 2014 09:30am
pesten
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 16 2014 09:30am
otthon
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 16 2014 09:40am
Meg soha nem ettem gyrost.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 16 2014 09:45am
Kerkyra

még nem voltam ott, de mindenki elsírja az életét a gyrosuktól
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 16 2014 09:48am
blaha az akáczfa utcában
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Aug 16 2014 10:34am
Quote (Saenchai @ Aug 16 2014 04:45pm)
Kerkyra

még nem voltam ott, de mindenki elsírja az életét a gyrosuktól



Quote
Kedves vendégeink!
A karbantartási munkálatok a tervezettnél kicsit tovább tartanak.
Ezért a tervezettel ellentétben sajnos
MÉG NEM NYITUNK KI 11.-én HÉTFŐN!!!

A karbantartási munkálatok a tervezettnél kicsit tovább tartanak.

A karbantartás befejezésének határideje pár napot módosul.
A pontos nyitás időpontjáról értesítünk titeket itt a facebookon!
Az esetleges kellemetlenségekért előre is elnézéseteket kérjük!
Reméljük hamarosan találkozunk!
Köszönettel és szeretettel: Eli&Dimi


kösz dejv
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Aug 16 2014 10:34am
végül ettem inkább 3 trio pizzat
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 16 2014 11:24am
Quote (szabika @ Aug 16 2014 06:34pm)
kösz dejv


hát ez bizony kellemetlen
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 17 2014 02:29am
kerkyra a best
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll