Quote (Saenchai @ Aug 16 2014 04:45pm)
Kerkyra
még nem voltam ott, de mindenki elsírja az életét a gyrosuktól
Quote
Kedves vendégeink!
A karbantartási munkálatok a tervezettnél kicsit tovább tartanak.
Ezért a tervezettel ellentétben sajnos
MÉG NEM NYITUNK KI 11.-én HÉTFŐN!!!
A karbantartási munkálatok a tervezettnél kicsit tovább tartanak.
A karbantartás befejezésének határideje pár napot módosul.
A pontos nyitás időpontjáról értesítünk titeket itt a facebookon!
Az esetleges kellemetlenségekért előre is elnézéseteket kérjük!
Reméljük hamarosan találkozunk!
Köszönettel és szeretettel: Eli&Dimi
kösz dejv