d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi Alkoholt Iszol Egy Heten?
12329Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 11 2014 06:22am
Kivancsisagbol, milyen gyakran szoktatok alkoholt fogyasztani?

Ezen a heten kovetni fogom en is hogy pontosan mennyit iszok es postolom majd.
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2014 06:23am
tegnap előtt kellett volna trackelni
akkor talán tudnám mennyit ittam
hehhe
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 11 2014 06:24am
Szerintem osszesen 1 doboz sor, vagy 2 deci bor, hetente ugy atlagban.

Ugy altalaban nem iszok alkoholt, vagy nagyon keveset mar evek ota. Tomenyet az utobbi ~3 evben szerintem osszesen ha 2 litert megittam, azzal mar lehet sokat mondtam.

Igazabol nn.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 11 2014 06:26am
csak buliban iszok, de akkor általában nincs felső határ (8-10 jager, whisky stb.), ha előtte jól bekajálok otthon, meg közben sok vizet iszok, elég tetemes mennyiség le bír csúszni úgy hogy nem vagyok rosszul

másnapos is csak ritkán vagyok, ha sok vizet iszol nem száradsz ki :D

így nyári szezonban ilyen heti 2-3 alkalom is összejön, suli időben csak havi 2-3
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 11 2014 06:28am
valamikor 1 hónapig nem iszok semmit, de ha iszok se sűrűbben
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 11 2014 06:29am
havonta megiszok 1 sört, 2 havonta kb. 1 felest
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 11 2014 06:29am
Eddig 1 liter whiskynel, fel liter palinkanal, sok jagernel, ~ 1 talca sornel tartok 4 nap alatt de egyebkent ha nincs buli/ otthonvagyok egy hetig akkor ilyen 1-2 doboz sor mondjuk funyiras utan
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 11 2014 06:38am
hétvégén ha nem otthon vagyok, akkor evések előtt 1-1 rövid, illetve napközben ~1 sör

mióta itt dolgozom, heti 1x-2x munka után megyünk inni a céggel szembe egy tök jó helyre
itt kb 2-3 sör vagy 2-3 rosé fröccs, időtartamtól függően


ha nem áll fenn a fenti helyzetek egyike sem, akkor átlag 2 hetente iszom egy darab sört
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 11 2014 06:39am
mindig van otthon whisky szóval néha az ha éppen kedvem van hozzá de nem bebaszásig
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 11 2014 06:39am
hetente 1-2 sör kb
Go Back To Magyar Topic List
12329Next
Add Reply New Topic New Poll