csak buliban iszok, de akkor általában nincs felső határ (8-10 jager, whisky stb.), ha előtte jól bekajálok otthon, meg közben sok vizet iszok, elég tetemes mennyiség le bír csúszni úgy hogy nem vagyok rosszul
másnapos is csak ritkán vagyok, ha sok vizet iszol nem száradsz ki

így nyári szezonban ilyen heti 2-3 alkalom is összejön, suli időben csak havi 2-3