d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Iso Lakotars > Magic Kek
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 7 2014 12:12pm
nem koltozik esetleg valaki bp-re mostanaban? gondoltam itt is megkerdezem
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 7 2014 12:13pm
hanem
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 7 2014 12:14pm
megyek ^^
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 7 2014 12:20pm
iso details
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 7 2014 12:21pm
mennyit fizetsz?
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 7 2014 12:22pm
Quote (Vismajor @ Aug 7 2014 08:20pm)
iso details


14. keruletben kene vagy a kettes metro vonalan
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 7 2014 12:23pm
Quote (dotosport @ Aug 7 2014 07:22pm)
14. keruletben kene vagy a kettes metro vonalan


ja hogy nincs még meg a lakás
engem csak úgy érdekelne ha van már fix összeg/hely
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 7 2014 12:24pm
Quote (Vismajor @ Aug 7 2014 08:23pm)
ja hogy nincs még meg a lakás
engem csak úgy érdekelne ha van már fix összeg/hely


10 percbe telik keresni egyet, felhivni es lefoglalni
van meg szabad egy csomo az interneteken
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 7 2014 12:45pm
Quote (dotosport @ 7 Aug 2014 19:24)
10 percbe telik keresni egyet, felhivni es lefoglalni
van meg szabad egy csomo az interneteken


Igen elmeletben...

De azert en a helyedben megneznem oket mielott kiveszem.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 7 2014 12:56pm
Quote (dotosport @ 7 Aug 2014 20:22)
14. keruletben kene vagy a kettes metro vonalan


xiv kerben laktam 17 évig, hehehehehe
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll