Quote (Taszilo.^ @ Aug 7 2014 06:21pm)
Quote (Vismajor @ Aug 7 2014 05:54pm)
én azt utálom amikor nem használnak rövidülést/hangkiesést
tegyed oda
csukjad be
tedd oda/csukd be helyett
faston nyomta így, kurvára irritált és még megpróbált kioktatni, hogy helyes
es igaza is volt
vismajor cannot into felsooktatas?
tökmindegy, lehet h helyes de kurva fosul hangzik
iso vote