Quote (Baleee @ Jul 31 2014 08:06pm)
Ha mar elojott masik topicban a mikor, etc..
En anno nem regeltem egy ideig, mert nem tudtam mi ez. Egy fata nevu bnetes arc adogatta el itt a cuccaim meg d2-ben, aztan mondta, hogy itt naon yosh es konnyu buzniszelni, konnyen lehet enigmam, etc. Aztan egy idobe csak nezegettem, aztan regeltem.
Szoval reszemrol a d2 hozott ide, sztem olyan 2006 koratavaszan kb..
D2 miatt jottem kereskedni, mar nem tudom ki ajanlotta
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=283256szeginy ptdk