d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy/miert Kerultel A Jspre?
12310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 01:06pm
Ha mar elojott masik topicban a mikor, etc..

En anno nem regeltem egy ideig, mert nem tudtam mi ez. Egy fata nevu bnetes arc adogatta el itt a cuccaim meg d2-ben, aztan mondta, hogy itt naon yosh es konnyu buzniszelni, konnyen lehet enigmam, etc. Aztan egy idobe csak nezegettem, aztan regeltem.

Szoval reszemrol a d2 hozott ide, sztem olyan 2006 koratavaszan kb..
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 31 2014 01:07pm
fless azt mondta, hogy regisztráljak, mert itt aztán lehet árulni a portékát
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 31 2014 01:09pm
nekem meg korabban volt egy multim, csak elfelejtettem a jelszot hozza (meg asszem mar az accnev sincs meg), aztan 2006-ban ujra eszembe jutott az oldal es regiztem :~)
inb4 multi report
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jul 31 2014 01:09pm
irc-n vagy hun1en hallottam róla talán, nem nagyon emlékszem
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 31 2014 01:10pm
woo vitt bele ebbe az egészbe még '72 nyarán
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 31 2014 01:11pm
fogalmam sincs ki beszélt rola, regeltem aztán sztem fél évig rá se néztem
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 31 2014 01:11pm
Quote (Baleee @ Jul 31 2014 08:06pm)
Ha mar elojott masik topicban a mikor, etc..

En anno nem regeltem egy ideig, mert nem tudtam mi ez. Egy fata nevu bnetes arc adogatta el itt a cuccaim meg d2-ben, aztan mondta, hogy itt naon yosh es konnyu buzniszelni, konnyen lehet enigmam, etc. Aztan egy idobe csak nezegettem, aztan regeltem.

Szoval reszemrol a d2 hozott ide, sztem olyan 2006 koratavaszan kb..


D2 miatt jottem kereskedni, mar nem tudom ki ajanlotta

http://forums.d2jsp.org/user.php?i=283256

szeginy ptdk
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 31 2014 01:12pm
isten küldetése miatt kerültem ide
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 31 2014 01:13pm
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=277993

vele tradeltem elöször
8dd

Quote (RRC @ 31 Jul 2014 21:12)
isten küldetése miatt kerültem ide


ne vegyél be több gyogyszert

This post was edited by sylke on Jul 31 2014 01:13pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 31 2014 01:13pm
Mate miatt regeltem ofc
Go Back To Magyar Topic List
12310Next
Add Reply New Topic New Poll