d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Pöfitöfi Haladás Topik
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:58am



3400-ról indultam
4k a cél, ákiig el kéne érni

Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 31 2014 07:58am
gl
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 07:58am
Nn
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:59am
mi ez a fos játék, dota 3?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:59am
Quote (xGurke @ 31 Jul 2014 15:59)
mi ez a fos játék, dota 3?


settlers 2
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 08:00am
én 3.6król indultam mikor visszajöttem, most valami 3.4-nél vagyok de már szarok rá, maximum cancer a solo mmr
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 08:00am
Quote (tevetava @ Jul 31 2014 01:59pm)
settlers 2


right in the feels
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 08:00am
Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 16:00)
én 3.6król indultam mikor visszajöttem, most valami 3.4-nél vagyok de már szarok rá, maximum cancer a solo mmr


iktf
mikor elkezdtem és berakott 3400-ra, azt se tudtam, melyik az offlane meg a safelane XD!!
most már sokkal jobbnak érzem magam, de így is 3300-3600 között ugrálók, fogalmam sincs mit kéne csináljak, hogy továbbjussak máté segíts
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 08:04am
Quote (tevetava @ 31 Jul 2014 16:00)
iktf
mikor elkezdtem és berakott 3400-ra, azt se tudtam, melyik az offlane meg a safelane XD!!
most már sokkal jobbnak érzem magam, de így is 3300-3600 között ugrálók, fogalmam sincs mit kéne csináljak, hogy továbbjussak máté segíts


tavaly volt a legjobb amikor 24/7 játszottam és teljesen mindegy mit csináltam akkor se bírtam 3.9k fölé vinni
de egyébként se értem, a placement meccseim 7-3-ra nyertem, és ilyen 3.5-re rakott be, kösz volvo
nem kellett volna előtte több száz gameben supportolnom és folyamatosan halnom a teamért
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 31 2014 08:05am
Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 15:04)
tavaly volt a legjobb amikor 24/7 játszottam és teljesen mindegy mit csináltam akkor se bírtam 3.9k fölé vinni
de egyébként se értem, a placement meccseim 7-3-ra nyertem, és ilyen 3.5-re rakott be, kösz volvo
nem kellett volna előtte több száz gameben supportolnom és folyamatosan halnom a teamért


"mindent megtettél 20/0, de nem bírod carryzni a teamet?"

érdekes, dotosok szokták ezt postolgatni a lol topicba ^^
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll