Quote (tevetava @ 31 Jul 2014 16:00)
iktf
mikor elkezdtem és berakott 3400-ra, azt se tudtam, melyik az offlane meg a safelane XD!!
most már sokkal jobbnak érzem magam, de így is 3300-3600 között ugrálók, fogalmam sincs mit kéne csináljak, hogy továbbjussak máté segíts
tavaly volt a legjobb amikor 24/7 játszottam és teljesen mindegy mit csináltam akkor se bírtam 3.9k fölé vinni
de egyébként se értem, a placement meccseim 7-3-ra nyertem, és ilyen 3.5-re rakott be, kösz volvo
nem kellett volna előtte több száz gameben supportolnom és folyamatosan halnom a teamért