Quote (Floodban @ Jul 31 2014 01:53pm)
magyarok szoktak thanksgivinget tartani?
mit köszönjünk meg?! ezt a szemét országot?! ki adott nekünk bármit is?! jositen?! sose volt vagy ha votl is rég halott
köszönetadás lol miért?! azért hogy nyomoroghatunk mások meg a vélrünk szivják?! hát nem, nincs hálaadás
majd az a nap lesz az amikor végre Orbán Viktor Miniszterelnök Úr lerázza rólunk ezt a szemét európai rabigát
:XD