d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Marci Progress Topikocska
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 05:39am
Mivel nyár van, sok a szabadidő, ideje lenne már felhúzni egy huntert, mivel az még sosem volt. Worgen fajt választottam, mert elég badass.

Ő itt Karabélyos, és hűséges kutyája, Dog:



Már 15-ös szintű, tegnap elkezdtem, de nem tudtam hogy ilyen nagy az érdeklődés a progress topikok iránt, szóval gondoltam én is elkezdek egyet nektek.

Néhány questről meg érdekes jelenségekről fogok csatolni képeket, erről a bugmentes és tökéletes szerverről.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 05:41am
most beirnam, hogy miert nem inkabb a dietadrol nyitsz progress topicot, ja mar beirtam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 05:50am
Karabélyos


amúgy sok sikert és jó mulatást
én azért szeretem a huntert mert a világ mindenféle tájáról befoghat magának follower társakat

This post was edited by Senee on Jul 31 2014 05:52am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 05:51am
Mi ez a jatek? Eleg nagy wow copynak nez ki.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 05:59am
Quote (josheide @ 31 Jul 2014 13:51)
Mi ez a jatek? Eleg nagy wow copynak nez ki.


mert az, csak sok az addon
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 06:04am
addold dastone-t, viszlek majd instázni ha kell
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 31 2014 06:10am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 06:10am


szelfi malfurionnal
ne kérdezzétek miért lebegek

Quote (xGurke @ 31 Jul 2014 14:04)
addold dastone-t, viszlek majd instázni ha kell


találkoztam veled tegnap éjjel bg-n, te sírtál hogy bugos a DK

This post was edited by MarcusD on Jul 31 2014 06:11am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 06:31am
mi ez a szemét ui elrendezés
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 31 2014 06:35am
valami mod zárja már be ezt a topikot pls
Go Back To Magyar Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll