Mivel nyár van, sok a szabadidő, ideje lenne már felhúzni egy huntert, mivel az még sosem volt. Worgen fajt választottam, mert elég badass.
Ő itt
Karabélyos, és hűséges kutyája,
Dog:

Már 15-ös szintű, tegnap elkezdtem, de nem tudtam hogy ilyen nagy az érdeklődés a progress topikok iránt, szóval gondoltam én is elkezdek egyet nektek.
Néhány questről meg érdekes jelenségekről fogok csatolni képeket, erről a bugmentes és tökéletes szerverről.