d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Josheide Haladas Temaja
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 05:00am
Sok sok evvel ezelott, talan valamikor altalanos iskola vegen vagy gimi elejen elkezdtem csinalni egy lancinget (for the lulz)... Aztan evekre felretettem a projektet.

Most elovettem es elkezdtem dolgozni rajta megint.



Talan a nyar vegere elkeszul. Mar most van benne jo par ezer karika, es nyom vagy 7 kilot.

Mar hordhato, csak az oldalait ossze kene dolgozni es egy triko formaju valamit kapnek...
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 31 2014 05:01am
Majd a tömeggyártásból gazdagszunk meg.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 05:02am
Tomi, megis milyen megfontolasbol alltal neki lancinget csinalni? :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 05:02am
Quote (anyd @ 31 Jul 2014 12:01)
Majd a tömeggyártásból gazdagszunk meg.


Max ha gsv dupol bele jah ith ber runakat.

Quote (Fej @ 31 Jul 2014 12:02)
Tomi, megis milyen megfontolasbol alltal neki lancinget csinalni? :D


Fogalmam nincs, talan tul sokat diabloztam akkoriban.

This post was edited by josheide on Jul 31 2014 05:02am
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jul 31 2014 05:02am
hol a hunsub logo?
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 31 2014 05:02am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 05:03am
Quote (josheide @ 31 Jul 2014 12:02)
Fogalmam nincs, talan tul sokat diabloztam akkoriban.


Quote (AngryBug @ 31 Jul 2014 12:02)


rohogok

This post was edited by Fej on Jul 31 2014 05:03am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 05:03am
Quote (Fej @ 31 Jul 2014 13:02)
Tomi, megis milyen megfontolasbol alltal neki lancinget csinalni? :D


kell majd neki ha politikus lesz és meg akarják assassinálni a nazik
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 05:03am
Quote (qkatz @ 31 Jul 2014 12:02)
hol a hunsub logo?


Arra gondoltam, hogy szerzek acelkarikakt es kirakok az elejere valami mintat. De azokat nehezebb vagni / hajtogatni szoval egyelore meg nem alltam neki.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 05:05am
top kek
Go Back To Magyar Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll