d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jarabekg Progress Topicja
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 03:35am
itt ulok a kretai hotelunk poolbarjaban, es eldontottem hogy leiszom magam!
Ami segiti a progresst: all-inclusive ellatas, a pia ingyen van, csak a barpultí kell elmenni.
Az elobb ket or
eg no elfoglalta az asztalomat, ami majdnem megakasztotta a progresst, de elkergettem oket, igy mindn rendben van ujra.
Egy brandy kolaval nyitok aztan meglatjuk mi lesz belole.
A telom nemsokára lemerul. Meg eleg kenyelmetlen is, azept megprobalom updatelni a topicot.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 03:36am
vicces és eredeti topic
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 03:37am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 31 2014 10:36am)
vicces és eredeti topic


segits mate
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 31 2014 03:38am
én itthon ülök a gép előtt, szarnom kell. előbb elmentem de még csak pisiltem, majd 3-4 perc mulva szarok egyet, akkor majd eltudok gondolkodni a következő lépéseken.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 03:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 31 Jul 2014 10:36)
vicces és eredeti topic


magamhoz kellett vennem egy torolkozot, hogy a nevetes utan letoroljem a konnyeket az arcomrol
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 03:43am
el se olvasom, úgyis tudom, hogy szar
jarabek/10
nyomorult/10

PÖFITÖFI XXDDDDDDDDD
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 03:44am
Quote (tevetava @ 31 Jul 2014 10:43)
el se olvasom, úgyis tudom, hogy szar
jarabek/10
nyomorult/10

PÖFITÖFI XXDDDDDDDDD


éc/10
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 31 2014 03:44am
veszek egy bicskát és csinálok én is progress topikot
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 03:44am
Quote (Fej @ Jul 31 2014 10:38am)
magamhoz kell
ett vennem egy torolkozot, hogy a nevetes utan letoroljem a konnyeket az arcomrol


torolgessed csak a konnyeidet, sirsz eleget
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 31 2014 03:44am
Quote (anyd @ Jul 31 2014 10:38am)
én itthon ülök a gép előtt, szarnom kell. előbb elmentem de még csak pisiltem, majd 3-4 perc mulva szarok egyet, akkor majd eltudok gondolkodni a következő lépéseken.


megvolt a szarás, elég jó adag jött, közepesen krémes. kezet mostam és visszaültem a gép elé. elgondolkodtam hogy a reggeliből visszamaradt tálcát és tányért elmosogassam-e.
Go Back To Magyar Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll