Quote (anyd @ Jul 31 2014 10:38am)
én itthon ülök a gép előtt, szarnom kell. előbb elmentem de még csak pisiltem, majd 3-4 perc mulva szarok egyet, akkor majd eltudok gondolkodni a következő lépéseken.
megvolt a szarás, elég jó adag jött, közepesen krémes. kezet mostam és visszaültem a gép elé. elgondolkodtam hogy a reggeliből visszamaradt tálcát és tányért elmosogassam-e.