d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balika Progress Topicja
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 01:23am
Ugy dontottem, elkezdek egy uj karit a Forsaken Masters uj expansionnal. Nem tudom mit varhatok vele, de a vegso celom 1 het utan az, hogy oda tudjak menni barmelyik mesterhez, hogy megismerjem a lorejat. Remelem sikerul, eleinte csak rajuk koszonok majd, vagy megkerdezem az idot, mielott odamegyek, elszamolok 3-ig, mert ugy hatha konnyebb lesz.

Minden nap ledge farm elott fogok progresselni es addig nem kezdhetem el, ameddig nem csinaltam meg a napi kituzott celt. :)

Remelem sikerul.

O lesz az elso, nagyon izgulok:




Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 31 2014 01:24am
legalább megpróbáltad
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 31 2014 01:24am
okj
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 01:26am
Nehezen indul. :(

Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jul 31 2014 01:27am
ott találkozunk!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 01:28am
Quote (qkatz @ 31 Jul 2014 09:27)
ott találkozunk!


Latom valakit sikerult osztonoznom, akkor ez a topic egy kicsit ugy erzem elerte a celjat, mar az elejen.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 05:34am
Mar csak 20 nap a progress kezdeteig. :)
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 31 2014 04:09pm
tfw az se tudom mi ez
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 1 2014 02:07am
??
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 1 2014 02:32am
de most nem értem kit akarsz megbaszni
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll