Quote (Rawen @ Jul 30 2014 10:07am)
attól függ hol
van ahol engedik, van ahol ki sem nyitja az első ajtót a távolsági városba befele
dat
én is multkor látom jön a busz, odasietek erre nem nyissa ki az ajtot mondom wtf kocoktatom erre oda se néz
meginditottam a rohamot a hátos ajtohoz a nénit majdnem odacsukta aki szállt le hogy be tudja csukni elöttem aztán elment
biztos prémiumot kapnak érte
:XD