d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Megoldhato? > Help
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 30 2014 03:58am
Nem veszek helyi járatos buszjegyet, hanem felszállok egy eppen befele jovo távolsági buszra es kerek egy jegyet a végállomásig. Ez megoldható vagy ilyet nem lehet?

Nem mind1 h 300ftot fizetek egy belvárosi fuvarert vagy 150et

This post was edited by fahrii on Jul 30 2014 03:59am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 30 2014 04:00am
megkérdezed a buszvezetőt
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 30 2014 04:03am
Amugy most nézem 125 lenne... Mégjobb...
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 30 2014 04:06am
miért ne lenne megoldható
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 30 2014 04:07am
attól függ hol
van ahol engedik, van ahol ki sem nyitja az első ajtót a távolsági városba befele
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 30 2014 04:32am
Quote (Rawen @ Jul 30 2014 10:07am)
attól függ hol
van ahol engedik, van ahol ki sem nyitja az első ajtót a távolsági városba befele


dat
én is multkor látom jön a busz, odasietek erre nem nyissa ki az ajtot mondom wtf kocoktatom erre oda se néz
meginditottam a rohamot a hátos ajtohoz a nénit majdnem odacsukta aki szállt le hogy be tudja csukni elöttem aztán elment
biztos prémiumot kapnak érte
:XD
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 30 2014 04:34am
Quote (Senee @ 30 Jul 2014 11:32)
dat
én is multkor látom jön a busz, odasietek erre nem nyissa ki az ajtot mondom wtf kocoktatom erre oda se néz
meginditottam a rohamot a hátos ajtohoz a nénit majdnem odacsukta aki szállt le hogy be tudja csukni elöttem aztán elment
biztos prémiumot kapnak érte
:XD


látta milyen ronda dagadék vagy persze nem enged fel :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 30 2014 04:35am
Quote (NerfHydraDPS @ Jul 30 2014 10:34am)
látta milyen ronda dagadék vagy persze nem enged fel :)


vagy nem értette mit akarok mert csak röfögtem meg túrtam az ajtót
:D:XX:D
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 30 2014 04:35am
Quote (Senee @ 30 Jul 2014 11:35)
vagy nem értette mit akarok mert csak röfögtem meg túrtam az ajtót
:D:XX:D


ok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 30 2014 04:40am
Quote (NerfHydraDPS @ Jul 30 2014 10:35am)
ok


vagy olyan büdös voltam hogy az ajtón keresztül érezte oda se pillantott mert nem akart rosszat álmodni
:XDX:GFXDEgkslw4
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll