d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > írd Le Hogy Mit álmodtál Ma/tegnap Este
12322Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 2 2014 03:21am
http://wakeup-world.com/2013/08/01/the-benefits-of-writing-down-your-dreams/




valami olyasmit álmodtam hogy a pokolban vagyok és minden szar, és hogy minden ember ide jut, és úgy lehet kijutni hogy folyamatosan javítasz a dolgokon amik szarok, és ahogy kijavítottál mindent akkor újjászületsz tisztalelkű csecsemőként. toplel

aztán meg egyik ismerősöm a koliból megdugott 1 olyan csajt akit basznék amúgy énis irl és butthurt lettem, de aztán bementem a koli wc-be szobatársammal és ott volt a csaj ujazgatta magát meztelenül az egyik fülkében, ottvolt a srác is és nézte, aztán meg mondta hogy nyugodtan dugjuk meg úgyhogy mentem és megdugtam meg utánam a többiek is. kész csoda hogy nem lett ilyen nedves álmom mert ilyenkor az szokott lenni a nofap miatt




inb4 telelesz szarva spammel a topig, én azért leírom majd minden reggel sztem für die lulz, egy idő után elvileg gecijól fogsz emlékezni minden részletre sokáig ha ezt csinálod
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 2 2014 03:22am
semmit
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 2 2014 03:22am
tegnap délután aludtam és azt álmodtam hogy dugtam az egyik csaj ismerősömmel
ezután megírtam neki facen és azt mondta hogy miért is ne
még álmomban is király vagyok
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 2 2014 03:23am
Quote (xGurke @ Jul 2 2014 10:22am)
tegnap délután aludtam és azt álmodtam hogy dugtam az egyik csaj ismerősömmel
ezután megírtam neki facen és azt mondta hogy miért is ne
még álmomban is király vagyok


nem rossz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 2 2014 03:26am
Sosem emlékszem az álmaimra. Kb 20 évvel ezelőtt volt utoljára, hogy emlékeztem.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 2 2014 03:27am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 2 2014 03:26am
nekem is valami enyhen szekszualis volt meg full retard, emlekszem 5kor felkeltem mert faztam aztan miutan becsuktam az ablakot meg visszafekudtem az almon gondolkodtam, de mar nem emlekszek hogy mi volt
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 2 2014 03:27am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 2 2014 10:26am)
Sosem emlékszem az álmaimra. Kb 20 évvel ezelőttről van olyan utoljára, amire igen.


abszolut semmire? felkelés után se emlékszel 1 apró részletre vagy képre vagy valamire?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 2 2014 03:30am
hajnali haromkor ertem haza automentovel
altalaban szoktam emlekezni de most semmi
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 2 2014 03:30am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Jul 2014 11:27)
abszolut semmire? felkelés után se emlékszel 1 apró részletre vagy képre vagy valamire?


Nem. Általában szoktam gondolkozgatni reggel az ágyban, ha előbb kelek, mint az óra csörögne, vagy nem kell időre kelnem, de olyankor gyakorlatilag ébren vagyok.

Olyan is volt már, hogy hirtelen megijedve felébredtem, de akkor sem tudtam, hogy mitől.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 2 2014 03:31am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 2 2014 10:30am)
Nem. Általában szoktam gondolkozgatni reggel az ágyban, ha előbb kelek, mint az óra csörögne, vagy nem kell időre kelnem, de olyankor gyakorlatilag ébren vagyok.

Olyan is volt már, hogy hirtelen megijedve felébredtem, de akkor sem tudtam, hogy mitől.


furcsa, én mindig kurva élesen emlékszek mindenre, egyes képek még most is bennevannak az emlékezetemben az álmomból
Go Back To Magyar Topic List
12322Next
Add Reply New Topic New Poll