Quote (CyberPunk666 @ 23 Jun 2014 15:38)
Mondjuk az a helyzet, hogy szerintem havi nettó 300 alatt nevezhetjük kevésnek a fizetést, mert az alatt kurvára nem lehet normálisan élni.
Ott kezdődik a normális.
A magas meg jóval felette.
Az már egy más kérdés, hogy Mo-n az emberek túlnyomó többsége nyomorog kb.
Szerintem a minimumnak ott kellene lennie, hogy a számlák és az étel ne jelentsen gondot, és ne legyen gond a váratlan kiadás (elromlik a mosógép pl) és azért évi 1 hét balaton a családnak férjen bele. Kb itt kezdődik a normális élet legalja.
Quote (CyberPunk666 @ 23 Jun 2014 15:47)
Szerintetek mennyi az a minimum havi jövedelem, amiből már normálisan lehet élni?
Nektek mit jelent a normálisan élni, mit értetek benne, és mi az ami már luxus?
mondjuk nem értem 300-at mire lehet elkölteni, hacsak nincsen két gyereked és egyedül te keresel