Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 23 2014 03:50pm)
mi faterom érméit e-öböl-ön árultuk, amerikába meg euba is gond nélkül feladtuk többszáz grammos bubis nagy borítékokat elsőbbségivel meg ajánlottal és 99% megérkezett
jelenleg afele hajlok hogy hazamegyek, mert ezek a futarszolgalatok is alig olcsobbak ha csomagkent adom fel
olyat nem nagyon talaltam hogy levelkent