d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Csomagkuldes Halp
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 23 2014 08:02am
Valaki kuldott mar fontos csomagot nemzetkozileg futarszolgalattal?

Az utlevelem kene hazakuldenem, lehetoleg ugy hogy kiszallitsak a cimzettnek, ne kelljen erte bemenni semmilyen raktarhoz, de meg nem csinaltam ilyet es nem igazan ertem a rendszert.

Az alternativa hogy hazautazok, ami oda vissza 12-12 ora buszozast, es 20 000 forintos jegykoltseget jelent,

szal ha valaki csinalt mar ilyet irja ma le hogyan mukodik, ezek a szemetek egesznap dolgoztatnak, nincs idom utanna olvasni.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 23 2014 08:03am
nem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 23 2014 08:04am
nem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 23 2014 08:04am
nem
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 23 2014 08:04am
Svédországba küldtem már cuccot jsp-s RLtrade miatt, meg németből is kaptam már
Házhozvitték a megadott határidőn belül szóval nem volt vele gondom
De konkrétabbat nem tudok mondani :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 23 2014 08:05am
Quote (cowding @ 23 Jun 2014 15:04)
Svédországba küldtem már cuccot jsp-s RLtrade miatt, meg németből is kaptam már
Házhozvitték a megadott határidőn belül szóval nem volt vele gondom
De konkrétabbat nem tudok mondani :D


fű? hány fg/g?

This post was edited by fahrii on Jun 23 2014 08:05am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 08:50am
mi faterom érméit e-öböl-ön árultuk, amerikába meg euba is gond nélkül feladtuk többszáz grammos bubis nagy borítékokat elsőbbségivel meg ajánlottal és 99% megérkezett
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 23 2014 10:36am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 23 2014 03:50pm)
mi faterom érméit e-öböl-ön árultuk, amerikába meg euba is gond nélkül feladtuk többszáz grammos bubis nagy borítékokat elsőbbségivel meg ajánlottal és 99% megérkezett


jelenleg afele hajlok hogy hazamegyek, mert ezek a futarszolgalatok is alig olcsobbak ha csomagkent adom fel

olyat nem nagyon talaltam hogy levelkent
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 23 2014 10:43am
ottleszek
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 10:44am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jun 23 2014 05:36pm)
jelenleg afele hajlok hogy hazamegyek, mert ezek a futarszolgalatok is alig olcsobbak ha csomagkent adom fel

olyat nem nagyon talaltam hogy levelkent


postának hívják lel
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll