Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 Jun 2014 13:50)
ja a kresznél énse akarok külön órára járni csak megtanulom netről, aztán elmegyek vizsgázni. gondolom ez így mindegyik sulinál legit, nem kötelező kresz órákat venni tőlük ugye?
volt egy ilyen netes baszas amin vegig kellett mennem, a vegen mindegyik fejezetnek volt ilyen 10-20 kerdes amit meg kellett csinalni, hogy mehess tovabb a kovetkezore, aztan a vegen egy hosszabb, aztan ha azt is megcsinaltam, mehettem vizsgazni
de dunno hogy igy jogilag van e hogy kell orakat is vegyel es azert, vagy csak kell neki hogy megeljen