d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jogsi Help Topig
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 05:46am
elakarom kezdeni a jogsit csinálni most nyáron, tud valaki mondani valami olyan sulit pesten ami korrekt? illetve melyiket érdemes elkerülni, egyéb tanácsok etc, teljesen clueless vagyok sajnos a témában

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 23 2014 05:47am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 23 2014 05:47am
kanyarogy jobra
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 05:48am
joshit olvastam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 23 2014 05:48am
a gyalogosoknak zebránál mindig elsőbbségük van
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 23 2014 05:48am
http://www.artura.hu/
en itt csinalom, bar vezetni meg csak most kezdtem, kreszt meg online csinaltam 8d
de a tanar jo arc etc
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 05:50am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 23 2014 12:48pm)
http://www.artura.hu/
en itt csinalom, bar vezetni meg csak most kezdtem, kreszt meg online csinaltam 8d
de a tanar jo arc etc


ja a kresznél énse akarok külön órára járni csak megtanulom netről, aztán elmegyek vizsgázni. gondolom ez így mindegyik sulinál legit, nem kötelező kresz órákat venni tőlük ugye?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 23 2014 05:56am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 Jun 2014 13:50)
ja a kresznél énse akarok külön órára járni csak megtanulom netről, aztán elmegyek vizsgázni. gondolom ez így mindegyik sulinál legit, nem kötelező kresz órákat venni tőlük ugye?


volt egy ilyen netes baszas amin vegig kellett mennem, a vegen mindegyik fejezetnek volt ilyen 10-20 kerdes amit meg kellett csinalni, hogy mehess tovabb a kovetkezore, aztan a vegen egy hosszabb, aztan ha azt is megcsinaltam, mehettem vizsgazni
de dunno hogy igy jogilag van e hogy kell orakat is vegyel es azert, vagy csak kell neki hogy megeljen
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 23 2014 05:58am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 Jun 2014 13:50)
ja a kresznél énse akarok külön órára járni csak megtanulom netről, aztán elmegyek vizsgázni. gondolom ez így mindegyik sulinál legit, nem kötelező kresz órákat venni tőlük ugye?


szerintem a tanfolyam kötelező, bár dunno lehet vannak ilyen hivatalos online cuccok
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 05:58am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 23 2014 12:56pm)
volt egy ilyen netes baszas amin vegig kellett mennem, a vegen mindegyik fejezetnek volt ilyen 10-20 kerdes amit meg kellett csinalni, hogy mehess tovabb a kovetkezore, aztan a vegen egy hosszabb, aztan ha azt is megcsinaltam, mehettem vizsgazni
de dunno hogy igy jogilag van e hogy kell orakat is vegyel es azert, vagy csak kell neki hogy megeljen


van nmagon ilyen kreszteszt program amiben 1 az 1ben a vizsgakérdések vannak benne
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 23 2014 05:59am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 23 2014 12:58pm)
van nmagon ilyen kreszteszt program amiben 1 az 1ben a vizsgakérdések vannak benne


amikor en csinaltam sok sok evvel ezelott, akkor meg kotelezo volt a tanfolyam
Go Back To Magyar Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll