Quote (Senee @ 22 Jun 2014 17:13)
amugy this
karakterrel is be tudsz lépni, hiába expired
..ha nem kreálja le más amíg expiredben van
az account maga torlodik a faszba kb 2 honap utan
enis ugy frissitgettem a regi d2 accomat ne torlodjon, de egyik honapban elfelejtettem es gg no re