Quote (anyd @ Jun 21 2014 04:34pm)
https://www.real-drive.de/medias/sys_master/images/productimages/5/574484_2_1_detail.jpg
összekevered vagy nem?
illetve kommentben csokis vagy vaníliás
nem szoktam ilyet enni, de ha 5 évente egyszer belefutok egybe, akkor nem keverem össze, de jó mélyre letolom a kanalat, hogy ne csak a habot egyem