Quote (Senee @ 17 Jun 2014 11:45)
nem
gondolj csak arra szivesen adnál vkinek 20 milliot vagy kapnál inkább?!
na ugye
pizzát is jobb ha vesznek neked (megmarad a pénzed másik pizzázásra) minthogy neked kelljen venni másnak és akkor elköltötted a pénzed és még jól se laksz
en szeretem latni valakin hogy boldog ha meghivom valamire vagy ha csak ugy veszek a szuleimnek valamit
(itt haverokra, baratokra gondolok nn bicsiz' )