Quote (xGurke @ Jun 17 2014 12:05am)
ofc mixelni is lehet : király életem van, de nem vagyok boldog valamiért
mondjuk sose ertettem ezeket a mixelos valaszokat... ha valaki nem boldog az miert kiraly elet?
amugy jelenleg szar, és remélhetőleg javulni fog a helyzet [x]
Quote (sylke @ Jun 17 2014 12:08am)
ezután a topic után nem
neked mar mindennel bajod van? neha eléggé nerfhidrába tolod
Quote (xGurke @ Jun 17 2014 12:10am)
mert pl nekem van pénzem a hétköznapokra, egészséges vagyok, járok edzeni, egyre jobban nézek ki, + néhány pozitív dolog és mégsem vagyok boldog jelenleg
persze, megértem hogy minden rendben .. reszben egyet is ertek veled
az en velemenyem szerint ha nem vagy boldog akkor mégse jelenteném ki h király az életem.. szerintem a boldogság egyik alapvető követelménye az életnek, enélkül hiába vagy gazdag és szép
This post was edited by AngryBug on Jun 16 2014 06:13pm