d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Boldog Vagy? > Elégedett Vagy Az életeddel?
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 06:05pm
2 perc gondolkodás után szavazzatok valamelyikre
próbáltam értelmes válaszokat írni, megfelelő balanceal szétosztva, nem tudom mennyire sikerült így hajnali kettőkor
aztán jöhetnek a beszámolók, kit mi boldogít/szomorít jelenleg
jobb/rosszabb lesz valószínűleg a közeljövőben? miért?
engedjük szabadon a feeleket

ofc mixelni is lehet : király életem van, de nem vagyok boldog valamiért


csak hogy rici is örülhessen : ő ihlette a topicot

Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 11:04pm)

Quote (xGurke @ Jun 16 2014 10:42pm)
ennyi öröme legyen egész életében

Jelly vagy
Mert neked meg ennyi sincs
XD


This post was edited by xGurke on Jun 16 2014 06:20pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 16 2014 06:08pm
ezután a topic után nem
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 16 2014 06:08pm
Quote (xGurke @ Jun 17 2014 12:05am)
ofc mixelni is lehet : király életem van, de nem vagyok boldog valamiért


mondjuk sose ertettem ezeket a mixelos valaszokat... ha valaki nem boldog az miert kiraly elet?
amugy jelenleg szar, és remélhetőleg javulni fog a helyzet [x]

Quote (sylke @ Jun 17 2014 12:08am)
ezután a topic után nem


neked mar mindennel bajod van? neha eléggé nerfhidrába tolod

Quote (xGurke @ Jun 17 2014 12:10am)
mert pl nekem van pénzem a hétköznapokra, egészséges vagyok, járok edzeni, egyre jobban nézek ki, + néhány pozitív dolog és mégsem vagyok boldog jelenleg


persze, megértem hogy minden rendben .. reszben egyet is ertek veled
az en velemenyem szerint ha nem vagy boldog akkor mégse jelenteném ki h király az életem.. szerintem a boldogság egyik alapvető követelménye az életnek, enélkül hiába vagy gazdag és szép

This post was edited by AngryBug on Jun 16 2014 06:13pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 06:10pm
Quote (AngryBug @ Jun 17 2014 12:08am)
mondjuk sose ertettem ezeket a mixelos valaszokat... ha valaki nem boldog az miert kiraly elet?
amugy jelenleg szar, és remélhetőleg javulni fog a helyzet [x]


mert pl nekem van pénzem a hétköznapokra, egészséges vagyok, járok edzeni, egyre jobban nézek ki, + néhány pozitív dolog és mégsem vagyok boldog jelenleg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 06:15pm
minden pointless
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 06:16pm
Quote (AngryBug @ Jun 17 2014 12:08am)
persze, megértem hogy minden rendben .. reszben egyet is ertek veled
az en velemenyem szerint ha nem vagy boldog akkor mégse jelenteném ki h király az életem.. szerintem a boldogság egyik alapvető követelménye az életnek, enélkül hiába vagy gazdag és szép


hát nem is arra szavaztam, hogy király az életem :D
de igazad van btw
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 16 2014 06:24pm
vesztett c9, szoval legutolso

lehetne jobb, de elegedett vagyok
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 06:27pm
Masodikra szavaztam
Minden fasza most
Evkozben volt szar, mert akkor befejeztem volna bmet meg iden ha minden targyam megvan, de aztan megbuktam egy olyan szakiranyos rakbol is amibol becsulettel tanultam vegig, nem csak abbol amit leszartam/nemerdekelt es igy mar nem is zavar annyira xd
Amugyis 5k mmr dotaban quality gamekkel = vegtelen boldogsag

Egyebkent meg alapbol faszsag a poll ilyen formaban imo, sene is boldog lehetne es elegedett magaval ha kicsit megeroltetne magat
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 06:39pm
Quote (tevetava @ Jun 17 2014 02:24am)
vesztett c9, szoval legutolso

lehetne jobb, de elegedett vagyok


Xd
Amugy nekem indokolatlanul nagy oromet okoz ha protoss nyer valamilyen tournamentet, mindig kicsit olyan feelem van hogy gyozott az igazsag, elpusztultak a gonosz terranok es a lelketlen rakos zergek)))
))))))))))

Dotaban nincs kedvenc teamem amugyse, de azert orultem h alliance nyert, pezsgobontas autista modra a vegen meg priceless
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 16 2014 06:48pm
Quote (putincykavodka @ 17 Jun 2014 02:39)
Xd
Amugy nekem indokolatlanul nagy oromet okoz ha protoss nyer valamilyen tournamentet, mindig kicsit olyan feelem van hogy gyozott az igazsag, elpusztultak a gonosz terranok es a lelketlen rakos zergek)))
))))))))))

Dotaban nincs kedvenc teamem amugyse, de azert orultem h alliance nyert, pezsgobontas autista modra a vegen meg priceless


abba azert nem gondoltal bele, hogy a c9 pezsgobontas milyen kibaszott jo lett volna
Go Back To Magyar Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll