d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Excel Kérdés
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 15 2014 09:06am
szal van egy ilyen táblázat rész



hogy számítom ki függvénnyel, hogy beírom az órák számát és kidobja a köztes időt?

vagy ha csinálok 2 oszlopot mondjuk kezdés: vég:
és csak oda beírom a számokat, pl. 8:00 (reggel 8) a véghez meg 3:00 (hajnali 3) és kidobja hogy 13 óra, HOW?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 15 2014 09:07am
ott leszek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 15 2014 09:10am
Quote (TouchCow @ Jun 15 2014 03:06pm)
szal van egy ilyen táblázat rész

http://2.ii.gl/qLyyNVwp.png

hogy számítom ki függvénnyel, hogy beírom az órák számát és kidobja a köztes időt?

vagy ha csinálok 2 oszlopot mondjuk kezdés:  vég:
és csak oda beírom a számokat, pl. 8:00 (reggel 8) a véghez meg 3:00 (hajnali 3) és kidobja hogy 13 óra, HOW?


van függvény, amivel mondjuk kettévágod a szöveget a "-" -nél és akkor tudod kezelni külön a két időpontot
de a két oszlop mindenképp szebb megoldás
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 15 2014 09:10am
kibaszott excel hogyan müködik
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 15 2014 09:10am
virslifozes
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 15 2014 09:13am
ha nem kell több nap között akkor könnyű meghekkelni

be kell állítani Number-re a 3. oszlopot





This post was edited by Anarkin on Jun 15 2014 09:14am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 15 2014 09:24am
szar rizsaval
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 15 2014 10:09am
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll