d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szerinted Kinek Kéne Elmenni? > Takarodj Topicok Nyomán
12316Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2014 02:12am
Ha pusztán egy embert választhatnál, akinek utána ténylegesen muszáj lenne elhagynia a subot, kit választanál?

inb4 anyádnak

This post was edited by Fej on Jun 11 2014 02:19am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 11 2014 02:14am
Quote (Fej @ Jun 11 2014 09:12am)
Ha pusztán egy embert választhatnál, akinek utána ténylegesen muszáj lenne elhagynia a subot, kit választanál?

inb4 anyádat


Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 11 2014 02:14am
rici
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2014 02:14am
senkinek sem

This post was edited by Senee on Jun 11 2014 02:14am
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jun 11 2014 02:14am
részegen nem szoktam elmenni :(
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 11 2014 02:14am
Bunyó karácsonyig
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 11 2014 02:15am
vanek
de igazabol leszedtem a posblockert es igy mindegy kb, szoval legyen jarabek akkor
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2014 02:19am
Quote (anyd @ 11 Jun 2014 09:14)


bocsi, azt akartam írni hogy "anyádnak", de csak most ébredtem fel :))
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 11 2014 02:20am
egyébként nem tudok ilyet mondani, azok akik igazán irritálóka szerencsére alig postolnak
Go Back To Magyar Topic List
12316Next
Add Reply New Topic New Poll