d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjak-e > A Másik Topic Nyomán
1239Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 10 2014 04:48pm
ha a mai nap végéig több lesz az igen (-2 mert senee + vanek véleményét telibeszarom) mint a ne, akkor logoutolok és soha többé nem posztolok ide! komolyan!

itt az ideje hogy döntsetek a sorsomról. miért? für die lulz
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 10 2014 04:48pm
és ez most hogy jött? miért akarnánk hogy elmenj?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 10 2014 04:49pm
miháj :c
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 10 2014 04:49pm
ne
:)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 10 2014 04:51pm
Quote (AngryBug @ Jun 10 2014 11:48pm)
és ez most hogy jött? miért akarnánk hogy elmenj?


csak ugy eszembejutott, hogyha a többség azt akarná hogy elmenjek, akkor én elmennék-e, vagy vergődnék tovább mint azok akiket eddig elakartak küldeni



afk alszok holnap fél9kor vizsga :~(

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 10 2014 04:51pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 10 2014 04:53pm
BmE_BeMyEgyetem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 10 2014 04:55pm
tfw eldontottem hogy lefekves elott meg megyek egy solo gamet
elsoben veletlenul timbert pickeltem tinker helyett, utalom azt a host
a masodikban meg volt egy erdozos lcm
-50 pont, kosz szepen riot
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 10 2014 04:59pm
nekem teljesen mindegy, ugyhogy az igenre nyomtam für die lulz
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 10 2014 05:03pm
Quote (SummertimeClothes @ 10 Jun 2014 23:55)
tfw eldontottem hogy lefekves elott meg megyek egy solo gamet
elsoben veletlenul timbert pickeltem tinker helyett, utalom azt a host
a masodikban meg volt egy erdozos lcm
-50 pont, kosz szepen riot


13-t vesztettem pár hete zsinórban, átérzem
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 10 2014 05:19pm
lol 5-7-ről 10-7
valaki hívta a tesókat
Go Back To Magyar Topic List
1239Next
Add Reply New Topic New Poll