Quote (AngryBug @ Jun 10 2014 11:48pm)
és ez most hogy jött? miért akarnánk hogy elmenj?
csak ugy eszembejutott, hogyha a többség azt akarná hogy elmenjek, akkor én elmennék-e, vagy vergődnék tovább mint azok akiket eddig elakartak küldeni
afk alszok holnap fél9kor vizsga :~(
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 10 2014 04:51pm