d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Tudnak érzelmileg Hatni Rád... > ...film, Sorozat, Játék, Etc..?
12311Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 5 2014 12:59pm
Szobatársammal beszéltük a minap. Ő elképzelhetetlennek tartja, hogy megsirassa egy film, vagy akármi. Nálam meg simán el tud szakadni a cérna... játékok közül is simán besiratott egy Bioshock Infinite, vagy Walking Dead. Filmek közül legutóbb a Nimfomániással jártam így ma... Nektek volt már ilyen, és ha igen min?
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 5 2014 01:00pm
black hawk down
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 5 2014 01:01pm
3-4 évvel ezelőttig semmi se tudott kb, azóta meg néhány film vagy akár koncert eléggé meg tudnak hatni [x] igen

pl. megnéztem nemrégen A Kör c. Edda musicalt, na annak az eleje eléggé beütött
nagyobb hanghatások vannak még rám hatással, moziban jelenetek, koncert, stb, erősen lelkiállapot függő

Avatarnál mikor szétlőtték a fát is eléggé szar volt :c

This post was edited by hedgehogsword on Jun 5 2014 01:04pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 5 2014 01:03pm
nincsenek erzeseim

kb 6-7eve volt 1 film ami megsiratott
ja a green mile
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2014 01:04pm
titanic
sólyom végveszélyben
the girl next door (a horror film) is necces volt

ritkán, de meg tud hatni 1-2 film


Quote (bamboo @ Jun 5 2014 07:00pm)
black hawk down

lel
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 5 2014 01:05pm
Quote (bamboo @ 5 Jun 2014 21:00)
black hawk down


Quote (xGurke @ 5 Jun 2014 21:04)

sólyom végveszélyben


ez ugyanaz a film :o én is láttam de valahogy az annyira nem fogott meg
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2014 01:06pm
Quote (hedgehogsword @ Jun 5 2014 07:05pm)
ez ugyanaz a film :o én is láttam de valahogy az annyira nem fogott meg


amikor másodjára láttam engem se annyira
amikor először láttam akkor zokogtam egyet, bár ez pár éve volt
kibaszott négychan kiöli belőlem az érzelmeket
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 5 2014 01:08pm
nem szoktam sírni, de néha elérzékenyülök
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 5 2014 01:10pm
a thor 2-n mondjuk sírtam, hogy milyen szar volt
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 5 2014 01:11pm
talán még a hart's war meg a se7en csalt ki pár könnycseppet a szememből
Go Back To Magyar Topic List
12311Next
Add Reply New Topic New Poll