d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > The Forest > Singleplayer Survival/horror
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 3 2014 01:35pm
Ma láttam videót és gondoltam kipróbálom, még csak kb fél órám van benne de eddig eléggé 10/10
Early access alpha 0.00001 a játék, szóval ofc vannak bugok (hang pld. nincs feedbackel a képpel szóval megy össze vissza) de grafikában meg mesterséges intelligenciában imo felülmúlja a rustot meg a dayz-t
Lezuhansz repülővel, kapsz pár alap cuccot, fát kell vágni etc
A fák rendesen kidőlnek, a vágás is szép, craftolni kell menedéket meg ilyenek
Van mérgező bogyó/nem mérgező, a krokodilt amit agyonütsz lenyuzhatod a bőréért, kaja is lehet vagy akár pofozkodhatsz is vele

A szigeten ahol becsapódsz valami mutáns törzs él, éjjel meg ugy általában megtámadnak, attól függ mit tesznek veled, hogy hogy reagálsz rájuk (elsőre nem támadtam, leütöttek és elvittek valami börtön-barlangba ahol a többi halott utas a repülőről volt fellógatva, egyszer megtámadtam őket és ott helyben megöltek)
Elég creepin néznek ki amugy, fáramásznak, lopakodnak, ha csak megfigyelnek és elindulsz feléjk visszahuzodnak

Steamen 15€ és a játékhoz tartozik ez az early access alpha tesztelő dolog, vagy kalózöbölről is meg lehet vásárolni

Itt egy videó, mondjuk sok spojler van benne



This post was edited by cowding on Jun 3 2014 01:36pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 3 2014 01:35pm
mi ez a tldr
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Jun 3 2014 01:36pm
Quote (sylke @ Jun 3 2014 07:35pm)
mi ez a tldr


The forest
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 3 2014 01:37pm
gyere inkább starcitizenezni fagtrik
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 3 2014 01:37pm
nézd meg a stomping land-set

na az jobb

van már mentés?

szívesen gamelnék vele, de nincs zsozsetta

This post was edited by TrollBoss on Jun 3 2014 01:38pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 3 2014 01:38pm
Quote (GordonBajnai @ Jun 3 2014 09:37pm)
gyere inkább starcitizenezni fagtrik


beleolvastam amit behánytál de nem teccett
majd nézek videót
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2014 01:38pm
>singleplayer
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 3 2014 01:39pm
vki vegye meg nekem freebe,ty
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 3 2014 01:40pm
Quote (cowding @ Jun 3 2014 09:38pm)
beleolvastam amit behánytál de nem teccett
majd nézek videót


kb lófasz videó anyag van róla még mondjuk, na nem offolom az arany kis topikod, zaklatlak inkább facebookon
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 3 2014 02:02pm
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll