Ma láttam videót és gondoltam kipróbálom, még csak kb fél órám van benne de eddig eléggé 10/10
Early access alpha 0.00001 a játék, szóval ofc vannak bugok (hang pld. nincs feedbackel a képpel szóval megy össze vissza) de grafikában meg mesterséges intelligenciában imo felülmúlja a rustot meg a dayz-t
Lezuhansz repülővel, kapsz pár alap cuccot, fát kell vágni etc
A fák rendesen kidőlnek, a vágás is szép, craftolni kell menedéket meg ilyenek
Van mérgező bogyó/nem mérgező, a krokodilt amit agyonütsz lenyuzhatod a bőréért, kaja is lehet vagy akár pofozkodhatsz is vele
A szigeten ahol becsapódsz valami mutáns törzs él, éjjel meg ugy általában megtámadnak, attól függ mit tesznek veled, hogy hogy reagálsz rájuk (elsőre nem támadtam, leütöttek és elvittek valami börtön-barlangba ahol a többi halott utas a repülőről volt fellógatva, egyszer megtámadtam őket és ott helyben megöltek)
Elég creepin néznek ki amugy, fáramásznak, lopakodnak, ha csak megfigyelnek és elindulsz feléjk visszahuzodnak
Steamen 15€ és a játékhoz tartozik ez az early access alpha tesztelő dolog, vagy kalózöbölről is meg lehet vásárolni
Itt egy videó, mondjuk sok spojler van benne
This post was edited by cowding on Jun 3 2014 01:36pm