d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Le Fedora Face
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 31 2014 12:59am
https://twitter.com/LucasTheMagnif

Te miért nem vagy még ateista?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 31 2014 01:00am
Quote (ElCapitano @ May 31 2014 07:59am)
https://twitter.com/LucasTheMagnif

Te miért nem vagy még ateista?


Mert nem akarok a pokolra kerülni.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 31 2014 01:01am
Video Game Enthusiast/Faith Destroyer/Social Commentator
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 31 2014 01:09am
oks
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 31 2014 01:10am
Quote (Rawen @ 31 May 2014 09:01)
Video Game Enthusiast/Faith Destroyer/Social Commentator



Yes, I still play these classics.........problem?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 31 2014 01:10am
ott leszek
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 31 2014 01:11am



Akarom hinni hogy nem troll!
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 31 2014 01:14am
Quote (ElCapitano @ 31 May 2014 09:11)
https://pbs.twimg.com/media/Bo0NbbtIAAETF60.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Bo0U_0bIcAAIh71.jpg

Akarom hinni hogy nem troll!


most eszembe jutott, hogy szoktam látni munkahelyen egy srácot aki szinte ugyanígy néz ki csak nincs rajta fedora de lehet csak leveszi amíg az épületben van
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 31 2014 01:18am
Quote (Rawen @ May 31 2014 08:14am)
most eszembe jutott, hogy szoktam látni munkahelyen egy srácot aki szinte ugyanígy néz ki csak nincs rajta fedora de lehet csak leveszi amíg az épületben van


En munkatarsaim jobbak.



Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 31 2014 01:20am
2 nap alatt ennyi Twittert tolni. Rák
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll