Quote (Moonflow @ 29 May 2014 20:46)
koszi szepen, de sajnos nem jo semelyik, mivel az uj cd key formatum total mas, mint a regi. A regi az 4-4-4-4 karakter volt, most meg mar 26 karakteresek, es a digi download diablomba nem jok :< esetleg megoldhatom key changerrel, imo
Vagy pedig "vásárolj meg" egy régi telepítőt.