Quote (Taszilo.^ @ 27 May 2014 17:41)
melohelyen minden nap van vagy 50 fecske, tok cukkerek :~)
mindig szoktam nekik locsolni a foldre egy vodor vizet, hogy onnan epitsenek feszket, mar csak hazulra kene vhogy betelepiteni egy part, hogy epitsenek ide is hazat, de hat idehaza nem igazan van pocsolyanak hely seholse, pedig arra jonnenek biztosan
hogy a picsába építenek fészket egy vödör vízből