d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Order & Chaos Online > Ios Mmo
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 24 2014 01:09am
Hát ilyen C- kategóriás wow klón de most free az appstoreban, el lehet vele baszni az időt, tegnap kipróbáltam és kb eddig az egyetlen élvezhető MMO ipadre.
Grafika persze még az original wowhoz képest is fos, de mivel ugye iphoneon/ipaden nem túl nagy képernyőn játssza az ember nem zavaró. Az irányítás nagyon klassz, teljesen ugyanúgy mozog a karakter mint wowban kb, ami felüdülés sok bugos fos ios játék után.

https://itunes.apple.com/us/app/order-chaos-online/id414664715?mt=8

Igazából 1 centet nem fizetnék érte, de ingyen semmi se drága.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 24 2014 01:10am
Amúgy akik beletudnak buzulni egy játékba (értsd.: évekig képesek napi szinten tolni) tényleg "kockák" és kockaság alatt nem azt értem hogy seggszagú nolifer gyökerek, hanem hogy nincs igazi perspektíva az életükben. Simán lehet hogy van, csajuk, barátaik, járnak dolgozni és/vagy egyetemre, de valahogy nincs konkrét iránya az életüknek és megnyugtató, hogy egy játékban van valami világos cél amit el lehet érni. Egy quest, item, lvl bármi amit ha szorgalmas vagy biztos megszerzel előbb utóbb, sokkal fairebben mint a valóságban ahol lehet gecisokat tanulsz és elvisz a rák vagy munkanélküli leszel. Szóval szerintem ahhoz, hogy évekig kitartóan ráfüggj valamire tényleg egy kicsit elbaszottnak kell lenni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 24 2014 01:11am
>apple
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 24 2014 01:12am
Quote (sylke @ 24 May 2014 09:10)
Amúgy akik beletudnak buzulni egy játékba (értsd.: évekig képesek napi szinten tolni) tényleg "kockák" és kockaság alatt nem azt értem hogy seggszagú nolifer gyökerek, hanem hogy nincs igazi perspektíva az életükben. Simán lehet hogy van, csajuk, barátaik, járnak dolgozni és/vagy egyetemre, de valahogy nincs konkrét iránya az életüknek és megnyugtató, hogy egy játékban van valami világos cél amit el lehet érni. Egy quest, item, lvl bármi amit ha szorgalmas vagy biztos megszerzel előbb utóbb, sokkal fairebben mint a valóságban ahol lehet gecisokat tanulsz és elvisz a rák vagy munkanélküli leszel. Szóval szerintem ahhoz, hogy évekig kitartóan ráfüggj valamire tényleg egy kicsit elbaszottnak kell lenni


Látom ezt nagy a szívedre vetted. :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 24 2014 01:12am
Quote (ElCapitano @ 24 May 2014 09:12)
Látom ezt nagy a szívedre vetted. :D


nem tudtam mivel firstölni ugyhogy megkerestem ezt
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 24 2014 01:13am
Quote (ElCapitano @ 24 May 2014 09:12)
Látom ezt nagy a szívedre vetted. :D


ezt te írtad?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 24 2014 01:13am
ott leszek
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 24 2014 01:15am
Quote (Rawen @ 24 May 2014 09:13)
ezt te írtad?


Jah anydlevi mondta hogy akik nagyon kockák azoknak nem való a modern élet és arra. Igazából csak a saját életemből vontam ezt le, hogy mikor játszok többet, mikor kevesebbet de syl nagyon magára vette.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 24 2014 01:15am
szerintem syl nagyon magára vette
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 24 2014 01:18am
most nézem ez van androidra is, majd lehet ránézek

csapágy

This post was edited by Rawen on May 24 2014 01:18am
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll