d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Summertimeclothes > Meg Kellékek 'n Stuff
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 21 2014 10:55am
Kerestem, de nem leltem offisöl öltözködési topikot, ami még élő is lett volna.
Szóval igazából csak nem tudom melyiket szedjem fel a nap folyamán az alábbiak közül:
http://p1.vatera.hu/photos/58/51/6f07_1_big.jpg

Aviator volt mindig is, ezt elviselem magamon, de nem is tudtam hogy vannak színes lencsével is. Gondolom hamisreplika, de nem is érdekel, kb minden nyáron ráfekszem a strandon, mert elfelejtem hogy a törülköző alatt van - így nincs értelme venni rendeset.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 21 2014 11:07am
Jobboldali ha a harom kozul kell valasztani
De nekem igazabol egyikse tecik

Also ne tedd torolkozo ala? Tard szabika ?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 21 2014 11:12am
Quote (putincykavodka @ May 21 2014 06:07pm)
Jobboldali ha a harom kozul kell valasztani
De nekem igazabol egyikse tecik

Also ne tedd torolkozo ala? Tard szabika ?


Az ilyen konstans instagram filtert tesz a világra, de akkor +1 ide
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 21 2014 11:18am
ezeken mennyire látszik át a szemed?
mert ha átlátszik, akkor egyik se, ha nem, akkor a középső állatul néz ki, de ez a fejszerkezetedtől is függ, a jobboldali lenne a második választás, a baloldali semmiképp
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 21 2014 11:19am
Quote (szabika @ May 21 2014 05:55pm)
Kerestem, de nem leltem offisöl öltözködési topikot, ami még élő is lett volna.
Szóval igazából csak nem tudom melyiket szedjem fel a nap folyamán az alábbiak közül:
http://p1.vatera.hu/photos/58/51/6f07_1_big.jpg

Aviator volt mindig is, ezt elviselem magamon, de nem is tudtam hogy vannak színes lencsével is. Gondolom hamisreplika, de nem is érdekel, kb minden nyáron ráfekszem a strandon, mert elfelejtem hogy a törülköző alatt van - így nincs értelme venni rendeset.


mindig a jobbszélső
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 21 2014 11:20am
egyik se
de jobb
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 21 2014 11:24am
szelsojobb
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 21 2014 11:29am
Quote (daneeka10 @ 21 May 2014 19:24)
szelsojobb


Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 21 2014 11:33am
Mindenki a jobb oldalit mondja mint en az elso postban
Kicsit most szarul erzem magam emiatt hogy ugyanaz tetszik ami masoknak. Mate soon ded
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 21 2014 11:34am
Quote (tevetava @ May 21 2014 06:29pm)
http://i.imgur.com/4SvHZgb.png


Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll