Kerestem, de nem leltem offisöl öltözködési topikot, ami még élő is lett volna.
Szóval igazából csak nem tudom melyiket szedjem fel a nap folyamán az alábbiak közül:
http://p1.vatera.hu/photos/58/51/6f07_1_big.jpgAviator volt mindig is, ezt elviselem magamon, de nem is tudtam hogy vannak színes lencsével is. Gondolom hamisreplika, de nem is érdekel, kb minden nyáron ráfekszem a strandon, mert elfelejtem hogy a törülköző alatt van - így nincs értelme venni rendeset.