d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ha Jol Ertelmezem > Nem Igazan Tudok Angolul
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 19 2014 08:26am
Igen?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2014 08:28am
kilóra
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 19 2014 08:28am
20 oras hir
az mar majdnem 2 het
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 19 2014 08:28am
Quote (Smat @ May 19 2014 03:26pm)
Igen?


nem tudom, nem tudok angolul, google translattel forditottam le
am most latom, hogy az a buzi krumpli mar postolta care topikba, a kurva anyjat az ilyennek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 19 2014 08:31am
ennek kifejezetten örülök
utálom a twitchet mint a szart
mindig youtubon vagy azubun nézem a streameket
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 19 2014 08:44am
Quote (Taszilo.^ @ 19 May 2014 14:28)
nem tudom, nem tudok angolul, google translattel forditottam le
am most latom, hogy az a buzi krumpli mar postolta care topikba, a kurva anyjat az ilyennek


Hanem?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 19 2014 08:49am
Quote (xGurke @ 19 May 2014 15:31)
ennek kifejezetten örülök
utálom a twitchet mint a szart
mindig youtubon vagy azubun nézem a streameket


lcs-t mindig utubeon nézem, az asszem mindig párhuzamosan megy
vissza lehet ugrani, nem füstöli ki az egyik procimat ha source minôségen megy, stb
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 19 2014 08:51am
Quote (Anarkin @ May 19 2014 02:49pm)
lcs-t mindig utubeon nézem, az asszem mindig párhuzamosan megy
vissza lehet ugrani, nem füstöli ki az egyik procimat ha source minôségen megy, stb



this
+ minősége is szebb, hang is jobb
twitch egy fos sufni cég
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 19 2014 08:54am
mikor egyszer meghivtak nyugati teameket hetente koreaba valami versenyre, az nem volt twitchen egyaltalan, csak youtubeon, akkor neztem csak ott barmit live, de nem mukodott az ido feleben, mas emlekem nincs
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll