d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kenyér Poll
12329Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 18 2014 05:50am
Mikor egy új vekni kenyeret kezdesz meg, akkor a vége felől haladva szeleteled, vagy előbb kettévágod, és a közepétől haladsz a szélek felé?
Én esetek 95%-ban zsömlét eszek, de ha mégis kenyeret veszek, akkor kettévágom és úgy szeletelem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 18 2014 05:51am
mivel mi lefagyasztjuk a kenyeret és eleve félbe van vágva így obv
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2014 05:53am
Nem eszek kenyeret.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2014 05:56am
Csak szeletelt kenyeret veszek de nem ilyen szar toast cuccot, hanem rendes kenyér.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 18 2014 05:56am
szeletelt kenyér alapból
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2014 05:57am
Általában sütök kenyeret, az meg olyan kicsi hogy a végén kell kezdeni.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2014 05:58am
Quote (Smat @ 18 May 2014 13:57)
Általában sütök kenyeret, az meg olyan kicsi hogy a végén kell kezdeni.


ja, a mai fiatalok már csak bemennek a tescoba mindenféle szar fake kenyeret venni, bezzeg a régi szép időkben amikor még mindenki otthon csinálta magának

This post was edited by Rawen on May 18 2014 05:59am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2014 06:00am
mi a fasz az a kenyér
lol nagyanyám mesélt vmit róla rémlik
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 18 2014 06:00am
Quote (Rawen @ 18 May 2014 13:58)
ja, a mai fiatalok már csak bemennek a tescoba mindenféle szar fake kenyeret venni, bezzeg a régi szép időkben amikor még mindenki otthon csinálta magának


közbe ment a republic a rádión
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2014 06:01am
amúgy a végénél kezdem fasz se vagdalja még négyzetrácsosra is nem?!
Go Back To Magyar Topic List
12329Next
Add Reply New Topic New Poll