Quote (Smat @ 18 May 2014 13:57)
Általában sütök kenyeret, az meg olyan kicsi hogy a végén kell kezdeni.
ja, a mai fiatalok már csak bemennek a tescoba mindenféle szar fake kenyeret venni, bezzeg a régi szép időkben amikor még mindenki otthon csinálta magának
This post was edited by Rawen on May 18 2014 05:59am