Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 16 2014 05:09pm)
tudom, hogy ugyis zarva lesz, de ezt meg kell osztanom mkivel.
jol indult a nap, kolbaszt ettem + tortellinit.
egesz nap nem volt gond, csak neha szellentettem 1-1et.
de aztan most kb 30perccel ezelott ereztem, hogy testem befejezte a tapanyagok lebontasat, es meg kene szabadulni a maradektol.
lecsuccsentem, de semmi.
hat itt mondom ra kell segiteni.
mar voros a fejem, semmi. (megprobaltam, hogy uvoltok is kozben, de nem segitett)
azthittem csaszarozni kell, de ~10p erolkodes utan megkonnyebbulve hallottam, hogy csobbant a viz.
olyan kemeny volt + akkora, hogy feltem, hogy szetreped a wc.
de halisten levitte a viz, es a seggem se repedt szet, bar azota is sajog.
na ennyit mara
