Kérdezem, hogy szervez valaki ladderstart team-et Softcore Europe serveren?
Most úgy néz ki, hogy az első 3-4 este szívesen elmennék egy csapattal torch-ig. (torchokig?)
Az első éjszakát szerintem hajnalig be tudom vállalni.
Aztán szokás szerint megint fél év pihi
