d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Topik Prau Angolosoknak
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 12 2014 09:54am
hanem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 12 2014 09:55am
szerintem teljesen jól érthető, már hallottam 1x
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 12 2014 09:56am
fosul visszhangzik, de jo hangfalon azert hallhato, ha az ember figyel.
nekem se volt konnyebb a nemet, mert nekunk meg 5k huf magnon jatszottak le, fos halkan (nem volt moar power)
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 12 2014 09:56am
Siman ertheto. Sok noob.

Quote (bazdmegmarnemtudom @ 12 May 2014 16:56)
fosul visszhangzik, de jo hangfalon azert hallhato, ha az ember figyel.
nekem se volt konnyebb a nemet, mert nekunk meg 5k huf magnon jatszottak le, fos halkan (nem volt moar power)


pro angolosokat kerdezett, sry

This post was edited by Moonflow on May 12 2014 09:57am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 12 2014 09:57am
így fejhallgatóvla a fejemen érthető, amit nem rétek az nem azért van mert szar a hang hanem emrt borzasztóan erős angol kiejtése van azt meg utálom (az idegenvezetőnek) ja meg angolul se tudok


de eltudom képzelni hogy egy 30 fős teremben egy szar 10 éves magnóból hogy szólhat az gáz...


BEZZEG finnországban ott fejhallgatót kap mindenki és úgy vizsgáznak lol.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 12 2014 10:00am
Quote (Moonflow @ May 12 2014 05:56pm)
Siman ertheto. Sok noob.



pro angolosokat kerdezett, sry


nem semmi bazdmeg, kinn elsz angliaban, es erted a szoveget.
buszke lehetsz magadra
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 12 2014 10:01am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 12 May 2014 17:00)
nem semmi bazdmeg, kinn elsz angliaban, es erted a szoveget.
buszke lehetsz magadra


Nem ertem miert sirsz. Mi masert tanulna valaki angolt, ha nem azert, hogy megertse az angolokat? Ha nem erti a szoveget, ne kapja meg a vegzettseget ra, szerintem.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 12 2014 10:02am
szerintem egész érthető, van pár melléknév ami számomra ismeretlen, de nem vészes
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 12 2014 10:02am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 12 May 2014 16:00)
nem semmi bazdmeg, kinn elsz angliaban, es erted a szoveget.
buszke lehetsz magadra


Ja buzi oli.

Quote (Moonflow @ 12 May 2014 15:56)
Siman ertheto. Sok noob.



pro angolosokat kerdezett, sry


This amúgy.
Nem értem mi a faszt vergődnek itt az emberek, egy 5k-s magnón is simán lehet érteni ha kussban vannak az emberek, az nem a vizsgáztató hibája hogy a cigánygyerek nem tud kussban maradni az utolsó sorban.
Go Back To Magyar Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll