Quote (bazdmegmarnemtudom @ 12 May 2014 16:00)
nem semmi bazdmeg, kinn elsz angliaban, es erted a szoveget.
buszke lehetsz magadra
Ja buzi oli.
Quote (Moonflow @ 12 May 2014 15:56)
Siman ertheto. Sok noob.
pro angolosokat kerdezett, sry
This amúgy.
Nem értem mi a faszt vergődnek itt az emberek, egy 5k-s magnón is simán lehet érteni ha kussban vannak az emberek, az nem a vizsgáztató hibája hogy a cigánygyerek nem tud kussban maradni az utolsó sorban.