d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Holnap Ha Megkérdezik... > Topic
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 11 2014 12:28pm
... állásinterjún, hogy milyen rossz tulajdonságot tudnék magamról mondani mit mondjak?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 11 2014 12:28pm
impotens
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 11 2014 12:30pm
koxos
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 11 2014 12:31pm
Quote (fahrii @ 11 May 2014 19:28)
... állásinterjún, hogy milyen rossz tulajdonságot tudnék magamról mondani mit mondjak?


Sosem vagy elégedett magaddal, mindig többet akarsz elérni. Nálam be szokott válni. Vagy ha olyan a hangulat, vicceld el: 3 óránként ennem kell.

This post was edited by ace07 on May 11 2014 12:31pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 11 2014 12:31pm
Ilyet meg szoktak kerdezni? Wtf
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 11 2014 12:33pm
Quote (ace07 @ 11 May 2014 19:31)
Sosem vagy elégedett magaddal, mindig többet akarsz elérni. Nálam be szokott válni. Vagy ha olyan a hangulat, vicceld el: 3 óránként ennem kell.


Haha, ez amúgy jó :DDDD

Amúgy 1 ilyet tudok, szeretek mindent az utolsó pillanatra hagyni, csak hát ez nem tudom mennyire előnyös :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 11 2014 12:36pm
Quote (fahrii @ May 11 2014 08:33pm)
Haha, ez amúgy jó :DDDD

Amúgy 1 ilyet tudok, szeretek mindent az utolsó pillanatra hagyni, csak hát ez nem tudom mennyire előnyös :D


semennyire
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 11 2014 12:36pm
Quote (Saenchai @ May 11 2014 07:36pm)
semennyire


de azert a rossz tulajdonsagok jellemzoen nem elonyosek
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 11 2014 12:37pm
Quote (fahrii @ 11 May 2014 19:33)
Haha, ez amúgy jó :DDDD

Amúgy 1 ilyet tudok, szeretek mindent az utolsó pillanatra hagyni, csak hát ez nem tudom mennyire előnyös :D


szerintem ezzel simán eladod magad

"ha van valami, úgyis utolsó nap utolsó órájában dobom össze"
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 11 2014 12:40pm
Quote (Anarkin @ May 11 2014 08:37pm)
szerintem ezzel simán eladod magad

"ha van valami, úgyis utolsó nap utolsó órájában dobom össze"


Ez nalam tenyleg igyvan
Mate az oka csak
Nem is szamolom hanyadik eve vagyok a bmen
Go Back To Magyar Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll