Quote (ace07 @ 11 May 2014 19:31)
Sosem vagy elégedett magaddal, mindig többet akarsz elérni. Nálam be szokott válni. Vagy ha olyan a hangulat, vicceld el: 3 óránként ennem kell.
Haha, ez amúgy jó :DDDD
Amúgy 1 ilyet tudok, szeretek mindent az utolsó pillanatra hagyni, csak hát ez nem tudom mennyire előnyös
