Quote (xGurke @ 8 May 2014 12:06)
Lesz a témája 2 hét múlva a kriptográfia előadásnak az egyetemen
Jön valami híres faszi, aki keni vágja a témát, ha valakinek van értelmes kérdése az írja le és majd megkérdezem
ha jóltudom, folyamatosan lassul a bitcoin termelése és közelít egy véges, maximális mennyiséghez. na mármost ha egyszer eléri a véges mennyiséget, mi lesz utána? a meglévő coinokkal fognak kereskedni magas árakon?