d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bit érme / Doge érme
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 8 2014 04:06am
Lesz a témája 2 hét múlva a kriptográfia előadásnak az egyetemen
Jön valami híres faszi, aki keni vágja a témát, ha valakinek van értelmes kérdése az írja le és majd megkérdezem
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 8 2014 04:06am
adjon fret
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 8 2014 04:09am
ott leszek
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 8 2014 04:11am
Melyik a kedvenc kinai rajzfilmje.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 8 2014 04:11am
nagyon elemébe van ma mindenki
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 8 2014 04:14am
mi a pornós neve
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 04:17am
tudna e adni egy kis penzt
tesi
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 04:18am
kérdezd meg tőle mennyit nyert a geics fbi azon hogy beszüntette a selyemutat lefoglalva ezzel azt a csomo biteconit
May 8 2014 04:18am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
May 8 2014 04:26am
Quote (xGurke @ 8 May 2014 12:06)
Lesz a témája 2 hét múlva a kriptográfia előadásnak az egyetemen
Jön valami híres faszi, aki keni vágja a témát, ha valakinek van értelmes kérdése az írja le és majd megkérdezem


ha jóltudom, folyamatosan lassul a bitcoin termelése és közelít egy véges, maximális mennyiséghez. na mármost ha egyszer eléri a véges mennyiséget, mi lesz utána? a meglévő coinokkal fognak kereskedni magas árakon?
Go Back To Magyar Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll