d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Véleményed Egyes Emberekről
12314Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 7 2014 04:05pm
Itt az alap:
a122
ace07
anamy
anarkin
angrybug
anyd
arcsten
bajcli
bazdmegmarnemtudom
bazur
beni
championmath
cowding
cpt ghost
dejv
dihep
ecneb
edem
elcapitano
eoghan
fahrii
farki
fej
fless
floodban
flutter
fry
fuxy
genthor
ghostmasterq
greenday
hedgehogsword
imdeth
inakwo
janou
jarabek
joey
josheide
karan
kem
klontar
kriza
lacketto
lestat
magichammer
mesh
mythos
namechange
nerz
peterqwer
ptdk
rapiddani
rawen
ringi
rrc
sajage
senee
smat
snoopdogg
summertimeclothes
supernova
sylke
szabika
tacsi
tassassin
taszilo
tevetava
vismajor
xgurke
xrd
rezs
rici
sondor

Ha gondoljátok akkor egészítsétek ki + emberekkel de kérlek az aljára írjátok hogy jól kivehető legyen, ezáltal mások is tudják őket értékelni, jellemezni saját belátásuk szerint.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 7 2014 04:07pm
smat: focista
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 7 2014 04:07pm
a legtobbjuk eces
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2014 04:08pm
sok nolifer jobbikos geci, utálom mindet, remélem megfulladnak a hájukban, meg a my little pony gyűjteményükben az anyjuk pincéjében
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 7 2014 04:13pm
noobok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 7 2014 04:16pm
mivel kurvára nincs jobb dolgom, ezért



Itt az alap:
a122
ace07
anamy
anarkin jófej, kicsit más világ, mint a többség
angrybug nem ismerem annyira
anyd - bírom, de már ritkábban jár ide
arcsten
bajcli - mekdonálc dolgozó
bazdmegmarnemtudom
bazur - bírom, keveset van itt mostanság
beni
championmath
cowding - találkoztunk már, jófej
cpt ghost - noob
dejv
dihep
ecneb
edem
elcapitano
eoghan
fahrii - igazából kicsit defektes, de jószándékú :D
farki
fej - kicsizerg
fless
floodban
flutter
fry
fuxy
genthor
ghostmasterq
greenday
hedgehogsword
imdeth
inakwo
janou
jarabek
joey - kicsit bánom, hogy elüldöztem :/
josheide - arabkeci
karan - jófej
kem - lól
klontar - bár nem jár ide, múltkor együtt pizzátunk, jófej
kriza
lacketto - dotáztunk mostanában, jófej, de nem ismerem annyira
lestat -razer
magichammer
mesh
mythos
namechange
nerz - keveset van már ő is itt, pedig jó lenne többet
peterqwer
ptdk
rapiddani
rawen - tfw rawennek munkája van
ringi
rrc - megvan, semmi extra
sajage
senee - lekjobb poster
smat - hitel vérnyomás foci
snoopdogg
summertimeclothes - best feeder eu
supernova
sylke - hát őt is nehéz megismerni
szabika - n1
tacsi
tassassin
taszilo
tevetava
vismajor - oh my fuck isten
xgurke
xrd
rezs
rici
sondor

Ha gondoljátok akkor egészítsétek ki + emberekkel de kérlek az aljára írjátok hogy jól kivehető legyen, ezáltal mások is tudják őket értékelni, jellemezni saját belátásuk szerint.

Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
May 7 2014 04:20pm
ptdk-val, mesh-el, meg namechange-el diabloztam anno.
a többieket csak itt fórumon láttam. igazából nincs problémám senkivel. annyit nem fórumozok :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 7 2014 04:20pm
>sondor es beni sosem fog ismet hunsubra postolni
why live
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 7 2014 04:21pm
majd ezt most éjfélkor kitöltöm

Quote (SummertimeClothes @ 8 May 2014 00:20)
>sondor es beni sosem fog ismet hunsubra postolni
why live


remélem sondor megdöglött már

This post was edited by RRC on May 7 2014 04:21pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 7 2014 04:23pm
Quote (RRC @ May 8 2014 12:21am)
majd ezt most éjfélkor kitöltöm



remélem sondor megdöglött már


nem
Go Back To Magyar Topic List
12314Next
Closed New Topic New Poll