d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Look Up
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 4 2014 06:38am
We’re a generation of idiots, smartphones and dumb people

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 4 2014 06:39am
NÉZEM

fél percet néztem, de elég is volt ebböl a hatásvadász szarbol

This post was edited by sylke on May 4 2014 06:41am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 4 2014 06:41am
yoloka
nezem
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 4 2014 06:45am
erőltetett rák overdose




Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 4 2014 06:46am
Quote (Anarkin @ 4 May 2014 13:38)
We’re a generation of idiots, smartphones and dumb people

http://www.youtube.com/watch?v=Z7dLU6fk9QY


nem néztem meg
meg azthiszem ez rám nem is érvényes
sosem értettem azokat, akik 2 percnél többet tudnak eltölteni azelőtt a szar faszbuk előtt (nekem is csak a telefonom miatt van, illetve a sulis csoportok miatt)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 4 2014 06:48am
Quote (Anarkin @ 4 May 2014 14:38)
We’re a generation of idiots, smartphones and dumb people

http://www.youtube.com/watch?v=Z7dLU6fk9QY


itt hagytam abba
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 4 2014 06:56am
egy pár emberen kívül amúgy sem tartom a folyamatosan a kapcsolatot senkivel, az emberek nagy része kétszínű önző unalmas balfasz

mármint akikkel együtt tudnék lógni itthon rl

This post was edited by Saenchai on May 4 2014 06:57am
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 4 2014 06:56am
We are smartphones

Quote (Saenchai @ 4 May 2014 13:56)
egy pár emberen kívül amúgy sem tartom a folyamatosan a kapcsolatot senkivel, az emberek nagy része kétszínű önző unalmas balfasz


>2014
>emberek

This post was edited by ace07 on May 4 2014 06:57am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 4 2014 06:57am
[nyugdíjasmód]én sem néztem meg, viszont engem kifejezetten irritál, hogy manapság mindenki mindenhol állandóan telefonozik.[/nyugdíjasmód]

gondolom nem egészen erről szól a videó, de np.

This post was edited by Nerz8 on May 4 2014 06:58am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 4 2014 06:57am
nekem az a véleményem hogy igen, aki ezt nem veszi észre az ostoba, igen akinek szüksége van erre a videóra hogy erre rájöjjön az ostoba, aki hülye haljon meg
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll