d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii > Restart
1239Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 7
Joined: May 2 2014
Gold: 0.00
May 2 2014 12:22pm
Üdv mindenkinek!

Megtaláltam véletlen pakolás közben és kényszert érzek rá hogy bekockuljak megint rendesen, pont úgy mint régen!
Valamelyikőtöknek van kedve esetleg velem tartani?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 2 2014 12:23pm
igen, irj ra : dihep
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 2 2014 12:24pm
előre szólok, hogy a sok quality poster tele fogja spammelni a topicot, de nehogy visszaszólj nekik, mert te leszel a szar ember

egyáltalán volt képed idejönni a privát fórumukra? :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 2 2014 12:26pm
lesz rezet?????
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 2 2014 12:27pm
Quote (tevetava @ 2 May 2014 19:26)
lesz rezet?????


ja kb 2 het mulva
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 2 2014 12:27pm
neki írj
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 2 2014 12:27pm
huh
menekulj a forumrol amig teheted
Banned
Posts: 7
Joined: May 2 2014
Gold: 0.00
May 2 2014 12:29pm
Imserős már ez a hunsub ;)

Még 1 kérdés! Bnetről szedtem le cd kulcsal a játékot de leszedi és telepítés elött kéri a cd kulcsot... amire azt írja hogy 26 karakter, de a cd kulcs 16...
miért kéri újra mikor csak azzal tudtam leszedni? és most mit akar?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 2 2014 12:30pm
Quote (putincykavodka @ May 2 2014 07:27pm)
huh
menekulj a forumrol amig teheted


this.

van itt pár dinoszaurusz akit már 10 éve itt esz a fene, és az újakat vagy egyből blokkolják (vágod, erre még programot is írtak, hogy más postját ne kelljen elolvasni xdd) vagy egész álló nap anyázzák, és ezzel nyugtatják magukat hogy ők itt valakik :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 2 2014 12:31pm
ottleszek
Go Back To Magyar Topic List
1239Next
Add Reply New Topic New Poll