Quote (putincykavodka @ May 2 2014 07:27pm)
huh
menekulj a forumrol amig teheted
this.
van itt pár dinoszaurusz akit már 10 éve itt esz a fene, és az újakat vagy egyből blokkolják (vágod, erre még programot is írtak, hogy más postját ne kelljen elolvasni xdd) vagy egész álló nap anyázzák, és ezzel nyugtatják magukat hogy ők itt valakik
