d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Playit
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 24 2014 12:56pm
jön ki valaki? én ott leszek, cpt fanboy vagyok, meg öcsém is játszik
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 24 2014 12:56pm
nem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2014 12:57pm
ottleszek
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Apr 24 2014 12:57pm
szívem szerint mennék.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2014 12:57pm
lehet még csasziék is kijutnak, ha kibasszák a ddos-os csapatot
hol lesz?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 24 2014 12:58pm
én lehet, mikor lesz?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 24 2014 12:59pm
Quote (Xundu @ 24 Apr 2014 20:57)
szívem szerint mennék.


hát gyere. nézzük együtt a starcraftot, vagy nem tudom te mit játszol

Quote (tevetava @ 24 Apr 2014 20:58)
én lehet, mikor lesz?


most szombaton

This post was edited by RRC on Apr 24 2014 12:59pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2014 12:59pm
Quote (RRC @ Apr 24 2014 06:59pm)
hát gyere. nézzük együtt a starcraftot, vagy nem tudom te mit játszol


szép is a szerelem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 24 2014 12:59pm
ott leszek
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 24 2014 01:00pm
Quote (xGurke @ Apr 24 2014 08:57pm)
lehet még csasziék is kijutnak, ha kibasszák a ddos-os csapatot
hol lesz?


millenáris

btw mikor lesz? cpt-t lehet megnézem, meg általában el szoktuk hozni a diszlet 3/4-ét ami egész jó fun



This post was edited by cowding on Apr 24 2014 01:05pm
Go Back To Magyar Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll