Quote (xGurke @ Apr 24 2014 08:57pm)
lehet még csasziék is kijutnak, ha kibasszák a ddos-os csapatot
hol lesz?
millenáris
btw mikor lesz? cpt-t lehet megnézem, meg általában el szoktuk hozni a diszlet 3/4-ét ami egész jó fun
This post was edited by cowding on Apr 24 2014 01:05pm