d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Még épp Időben > Daily Lolz
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 23 2014 04:02pm
topkek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 23 2014 04:06pm
káll off dáti
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 23 2014 04:07pm
ezért nem jók az egymás elleni játékok.. a gyerekeket, embereket inkább összefogásra kéne tanítani, csak úgy menthetjük meg a jövőt, a földet


mindenki szórakozni megy fel mikor játszani megy és ilyen szemét kompetitív szaroknál elkerülhetetlen, hogy valaki kikapjon, tönkre tegyék a szórakozását.. gyakorlatilag elrabolják az idejét, hogy még a virtuális világban, ahol kikapcsolódást nyújtana egy-két üdítő, jól sikerült akció; ott is lealázzák, porba tipossák..

ez csak arra tanitja az embereket, hogy "ha nem velem, akkor ellenem".. tolerancia zéró.. "ha nem olyan vagy mint én; vessz el .. különben te veszejtenél el engem"
igy aztán nem csodálkozhatunk, ha mindenki kibaszott intoleráns faszkalap lesz aki sokat játszik ilyenekkel és még élvezi is
erre jó példa ez a forum is, ahol a leglátogatottabb két játéktopic a lol meg a dota, ami gyakorlatilag csak erről szól
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 23 2014 04:14pm
Quote (Rawen @ 24 Apr 2014 00:06)
káll off dáti


cod of duty
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 23 2014 04:20pm
ITT:
hogy mondod a mondod ki a cod sorozat tagjait

"cod kettő"
így ahogy leírom
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 23 2014 04:21pm
Quote (Ghostmasterq @ Apr 23 2014 10:20pm)
ITT:
hogy mondod a mondod ki a cod sorozat tagjait

"cod kettő"
így ahogy leírom


aztat
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 23 2014 04:22pm
Quote (Ghostmasterq @ 24 Apr 2014 00:20)
ITT:
hogy mondod a mondod ki a cod sorozat tagjait

"cod kettő"
így ahogy leírom


kidoboka kidobok

egyébként "kod kettő" így
aki káll of gyútinak mondja, azt agyonbasznám
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 23 2014 04:23pm
Quote (Ghostmasterq @ 24 Apr 2014 00:20)
ITT:
hogy mondod a mondod ki a cod sorozat tagjait

"cod kettő"
így ahogy leírom


ce o de ketto ofc
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Apr 23 2014 04:25pm
Quote (Senee @ 23 Apr 2014 23:07)
ezért nem jók az egymás elleni játékok.. a gyerekeket, embereket inkább összefogásra kéne tanítani, csak úgy menthetjük meg a jövőt, a földet


mindenki szórakozni megy fel mikor játszani megy és ilyen szemét kompetitív szaroknál elkerülhetetlen, hogy valaki kikapjon, tönkre tegyék a szórakozását.. gyakorlatilag elrabolják az idejét, hogy még a virtuális világban, ahol kikapcsolódást nyújtana egy-két üdítő, jól sikerült akció; ott is lealázzák, porba tipossák..

ez csak arra tanitja az embereket, hogy "ha nem velem, akkor ellenem".. tolerancia zéró.. "ha nem olyan vagy mint én; vessz el .. különben te veszejtenél el engem"
igy aztán nem csodálkozhatunk, ha mindenki kibaszott intoleráns faszkalap lesz aki sokat játszik ilyenekkel és még élvezi is
erre jó példa ez a forum is, ahol a leglátogatottabb két játéktopic a lol meg a dota, ami gyakorlatilag csak erről szól


reported
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll