d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Occo Pc Konfig
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 19 2014 09:45am
Mar par honapja nyitottam topicot de nem volt keret ra rendesen szoval maradtam a regebbi configgal de most majusban viszont lesz ra eleg korpa hogy megvegyem szoval valaki aki benne van a temaban hogy mit erdemes 2014ben venni, az lojjon egyet a topicba.

Most ezem van-e:
AMD x2 5000+
Geforce 9500gt
4 giga ram
asus m2n

Ezt el tudnam passzolni most viszonylag jo aron szerintem, de lehet meghagynam netezesre meg ilyen fosokra.

A keret nem tul nagy, max 100k huf, de egy 60-80 koruli vegosszeg jobban nezne ki.
A monitoromat, billt, egeret, fulest nem akarom eladni, csak a gepet ha ugy adodik szoval azt ne szamitsatok bele, ty.

Kosz teso etc, aki a legjobb tanacsot adja az kap egy kekszgyarat.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 19 2014 09:47am
igen
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Apr 19 2014 09:48am
Razor
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 19 2014 09:49am
arany bevonatu imac razer
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 19 2014 09:49am
Quote (SummertimeClothes @ 19 Apr 2014 15:47)
igen


hanem?

Quote (HunIndex @ 19 Apr 2014 15:48)
Razor


Quote (bazdmegmarnemtudom @ 19 Apr 2014 15:49)
arany bevonatu imac razer


tobb hitelt mar nem akarok felvenni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 19 2014 09:55am
lopj magadnak egyet, úgyis az a stilusod
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 19 2014 09:56am
Quote (RRC @ 19 Apr 2014 15:55)
lopj magadnak egyet, úgyis az a stilusod


Ha ugy adodna en legalabb kimasznek a 8.-rol nem ugy mint te, szar lehet hogy havonta csak egyszer latsz napfenyt.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 19 2014 10:06am
MacBook pro

e: abbol is csak a retina verzio

This post was edited by Karan2_Returned on Apr 19 2014 10:06am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 19 2014 10:06am
macbook pro razer matricával
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 19 2014 10:10am
Quote (Karan2_Returned @ 19 Apr 2014 16:06)
MacBook pro

e: abbol is csak a retina verzio


Quote (Nerz8 @ 19 Apr 2014 16:06)
macbook pro razer matricával


En is ezen gondolkoztam de nem akartam a plebekhez tarsulni, de lehet ez eri meg a legjobban, ty sracok!!
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll