Mar par honapja nyitottam topicot de nem volt keret ra rendesen szoval maradtam a regebbi configgal de most majusban viszont lesz ra eleg korpa hogy megvegyem szoval valaki aki benne van a temaban hogy mit erdemes 2014ben venni, az lojjon egyet a topicba.
Most ezem van-e:
AMD x2 5000+
Geforce 9500gt
4 giga ram
asus m2n
Ezt el tudnam passzolni most viszonylag jo aron szerintem, de lehet meghagynam netezesre meg ilyen fosokra.
A keret nem tul nagy, max 100k huf, de egy 60-80 koruli vegosszeg jobban nezne ki.
A monitoromat, billt, egeret, fulest nem akarom eladni, csak a gepet ha ugy adodik szoval azt ne szamitsatok bele, ty.
Kosz teso etc, aki a legjobb tanacsot adja az kap egy kekszgyarat.