d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Re > Bent Xgürke Topic
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Apr 7 2014 02:28pm
Last Seen: 90 days ago
Sziasztok bogyókák.

Lurkoltam amúgy a fórumot, és gürke osztályelső csajás, tanár leszopós sztorija méltatlanul kevés figyelmet kapott.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 7 2014 02:29pm
bme
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 7 2014 02:29pm
az aranyeres fosos sztorija is.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 7 2014 02:30pm
hi
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Apr 7 2014 02:37pm
Quote (HunIndex @ 7 Apr 2014 21:28)
Last Seen: 90 days ago
Sziasztok bogyókák.

Lurkoltam amúgy a fórumot, és gürke osztályelső csajás, tanár leszopós sztorija méltatlanul kevés figyelmet kapott.


te voltál a csaj?
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Apr 7 2014 02:38pm
Quote (ace07 @ 7 Apr 2014 21:37)
te voltál a csaj?


kiküldtem a tanárt
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 7 2014 02:39pm
wb teso
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 7 2014 02:40pm
Quote (HunIndex @ Apr 7 2014 08:28pm)
Last Seen: 90 days ago
Sziasztok bogyókák.

Lurkoltam amúgy a fórumot, és gürke osztályelső csajás, tanár leszopós sztorija méltatlanul kevés figyelmet kapott.


Quote (sylke @ Apr 7 2014 08:29pm)
az aranyeres fosos sztorija is.


kevés vagyok már ide sajnos :(
btw aranyerem mégsincs, csak ki van dörzsölve a lyukam
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 7 2014 02:46pm
a tanárszopós storyról lemaradtam

valaki bepostolna?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 7 2014 02:48pm
Quote (jarabekg @ 7 Apr 2014 22:46)
a tanárszopós storyról lemaradtam

valaki bepostolna?


+++
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll