d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Iphone 5c/s Tulajok
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Apr 4 2014 10:28am
dial: *3001#12345#* légyszi és nézzétek meg, hogy lehet-e a telót GSM only módba tenni

thx :))


asszem beállításoknál csak az LTE-t lehet tiltani :(

This post was edited by Akizk on Apr 4 2014 10:29am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 4 2014 10:29am
5c lol
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 4 2014 10:33am
Szerintem csak a jogászunknak van 5s-e.
Mi csorok max 4sel rendelkezünk.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 4 2014 10:35am
csak az van itt
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 4 2014 10:37am
Quote (RRC @ 4 Apr 2014 17:35)
csak az van itt


Meg razer!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 4 2014 10:42am
Quote (Akizk @ 4 Apr 2014 17:28)
dial: *3001#12345#* légyszi és nézzétek meg, hogy lehet-e a telót GSM only módba tenni

thx :))


asszem beállításoknál csak az LTE-t lehet tiltani :(


es megis hogyan nezzuk meg ?
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Apr 4 2014 10:44am
Quote (josheide @ 4 Apr 2014 18:42)
es megis hogyan nezzuk meg ?


lumiánál ott van az opció, hogy 2/3/4g only /automatic mode
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 4 2014 10:47am
Quote (Akizk @ 4 Apr 2014 17:44)
lumiánál ott van az opció, hogy 2/3/4g only /automatic mode


Hat ezen nem olyan egyertelmu, en nem talaltam ilyesmit.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 4 2014 10:47am
keylogger
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Apr 4 2014 10:49am
Quote (josheide @ 4 Apr 2014 18:47)
Hat ezen nem olyan egyertelmu, en nem talaltam ilyesmit.


thx, fórumon is azt olvasom, hogy csak LTE-t lehet letiltani :(

s4-en cyanogenmod van, sajna crashel ha gsm vagy wcdma mode onlyba teszem :(
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll