Tudom magamba, hogy mit kell tennem, de egyszerűen képtelen vagyok. Viszont már nem bírom, annyira szomorú vagyok néha. De 4,5 év csak sok idő, meg mostanában nagyon kedves is velem, semmi okom nincs rá igazából. De jobb lenne neki is egy olyan emberrel aki viszonozza az érzéseit...
Nektek milyen volt az első, mennyire nehéz volt megtenni?
Bocs ha érzelgősre sikeredett a kérdés

Csak most eléggé benne van.
This post was edited by fahrii on Apr 4 2014 09:01am