d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kérdés > Törted Már össze Lány Szívét?
1239Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 4 2014 08:59am
Tudom magamba, hogy mit kell tennem, de egyszerűen képtelen vagyok. Viszont már nem bírom, annyira szomorú vagyok néha. De 4,5 év csak sok idő, meg mostanában nagyon kedves is velem, semmi okom nincs rá igazából. De jobb lenne neki is egy olyan emberrel aki viszonozza az érzéseit...

Nektek milyen volt az első, mennyire nehéz volt megtenni?

Bocs ha érzelgősre sikeredett a kérdés :D Csak most eléggé benne van.

This post was edited by fahrii on Apr 4 2014 09:01am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 4 2014 09:00am
igen, kalapaccsal
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 4 2014 09:03am
exemmel fél év után szakítottam, mivel úgy éreztem, hogy már sose leszek mellette boldog.. ő sose tette volna meg látszólag, csak kihasznált, ugyhogy megtettem én, nehéz volt, de sikerült és nem bántam meg utólag
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 4 2014 09:03am
anyadet

amugy egy skot antiszoc impotens kocka barom vagy, egyhamar kihever ne aggodj
no offense
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 4 2014 09:04am
Quote (Flutter @ 4 Apr 2014 16:03)
anyadet

amugy egy skot antiszoc impotens kocka barom vagy, egyhamar kihever ne aggodj
no offense


köcsög
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 4 2014 09:07am
Quote (fahrii @ Apr 4 2014 04:04pm)
köcsög


^^
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 4 2014 09:15am
En azt mondom mindig ilyen helyzetben, hogy megéri szenvedni csak azért hogy o boldog legyen?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 4 2014 09:32am
egyszer rajzoltam egy vidám kópét a padtársam füzetébe, 1 hétig nem szólt hozzám, szerintem eléggé összetört a szíve
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 4 2014 09:34am
Nem :)
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 4 2014 09:59am
Quote (xGurke @ 4 Apr 2014 17:34)
Nem :)


te csak rici szívét törted össze
Go Back To Magyar Topic List
1239Next
Add Reply New Topic New Poll