Quote (RRC @ 1 Apr 2014 21:51)
iphone 5s
miért? van lényeges kül? mert szerintem alig! mivel max network testre és telefonálásra használnám
androidot annyira nem akarok, az már van s4 >>

note3-at is kérhetnék
lumia? elvileg gecijó, csak nincs ping belőle és 6 col?!