d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Verekedtel / Vertek Mar Meg Eletedben?
12314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 04:09am
Johet minden bunyos story, ne szegyeljetek magatokat. Mindjart postolok sajatot, csak meg el kell kuldenem par levelet.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 1 2014 04:11am
engem nem
de ugy hallottam ricit igen
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 1 2014 04:11am
lol sosem xD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 04:12am
Engem se meg, pedig balage szerint ram ferne
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 1 2014 04:13am
Quote (tevetava @ 1 Apr 2014 12:12)
Engem se meg, pedig balage szerint ram ferne


nem csak szerinte
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 04:17am
semmi? abszolut?

ha altalanosban megpofozatok egymast egy osztalytarssal az is szamit, nehogy mar eletetekben meg csak hasonlo sem volt

This post was edited by Fej on Apr 1 2014 04:20am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 1 2014 04:19am
általánosban verekedtem párszor, de szerintem mindenki

nem vertek még szarrá
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 1 2014 04:22am
veszélyes környéken élek..cigizgetek, uralkodok, nekidőlök a kocsinak...életem

egyebkent ja
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 04:24am
Quote (sylke @ 1 Apr 2014 12:13)
nem csak szerinte


hanem meg ki szerint? :o
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 04:24am
Quote (AngryBug @ Apr 1 2014 11:22am)
veszélyes környéken élek..cigizgetek, uralkodok, nekidőlök a kocsinak...életem

egyebkent ja


bug ez nem poll, nem az a kerdes hogy igen vagy nem, iso story ^^
Go Back To Magyar Topic List
12314Next
Add Reply New Topic New Poll