Quote (xGurke @ 30 Mar 2014 22:33)
Problémád? Ha igen mivel? Írtál nekik utána?
Haverom rendelt Iponról, de inkább bepostolom a levelet
http://3.ii.gl/E6ScSh.png
nekem ma volt problémám burgerben, mindjárt postolom az enyémet is
en gepemhez alkatreszeket iponrol rendeltem, tobbet az eletben nem fogok imo. alaplapomon a fetek ciripelnek, mivel neten rendeltem volt garanciafutar szolgaltatas. negy levelet kellett irnom, de meg akkor sem tudta felfogni a kedves supportos, hogy mi a bajom. szerintem vicc, hogy 100+ penzt ott hagysz naluk es egy egyszeru kerdesre nem tudnak valaszt adni.
btw nekem is egy noi ciposdobozban erkezett a proci ram tele szemettel