d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Reggelt
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2014 02:20am
18 User(s) are browsing this Forum (7 Guests and 0 Anonymous Users)

chad05, My_Acc_Is_Bazur, Atranaxia, bbaallaaggee, fahrii, Laokone, kuzdithom, hedgehogsword, josheide, Furies, sylke

mult heten felvettunk egy kolleganot ilyen irodavezetes es hasonlo szarsagokra, ma reggel ir a csaj egy smst nekem (nem is en vagyok a fonoke, raadasul munkaido kezdete utan 1 oraval), hogy neki ez nem megy, sajnalja

milyen balfasz mond mar fel igy, de tenyleg
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 24 2014 02:21am
?????
mi nem megy neki
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 24 2014 02:23am
nem tudja lenyelni?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 24 2014 02:25am
Quote (Fej @ 24 Mar 2014 09:20)
18 User(s) are browsing this Forum (7 Guests and 0 Anonymous Users)

chad05, My_Acc_Is_Bazur, Atranaxia, bbaallaaggee, fahrii, Laokone, kuzdithom, hedgehogsword, josheide, Furies, sylke

mult heten felvettunk egy kolleganot ilyen irodavezetes es hasonlo szarsagokra, ma reggel ir a csaj egy smst nekem (nem is en vagyok a fonoke, raadasul munkaido kezdete utan 1 oraval), hogy neki ez nem megy, sajnalja

milyen balfasz mond mar fel igy, de tenyleg


Hat ez valoban nem a legelegansabb modja a felmondasnak. :D

Legalabb irta volna fel szarral a falra vagy valami.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2014 02:25am
hat ilyen palyazati elokeszitest is kellett volna csinalni (annyi lett volna a dolga, hogy iratmintaknal, pontozott volna beirja a cegadatokat kb)

sztem tok jo helye lett volna, raadasul amugy sem annyira konnyu most munkat talalni, szal tenyleg nem ertem

mindenestre a kolleganak aki felvette, elmondtam hogy szemelyzetisnek ne menjen, mert nem a legjobb ember ismero, 15 no kozul kivalasztotta a legbalfaszabbat

Quote (josheide @ Mar 24 2014 09:25am)
Hat ez valoban nem a legelegansabb modja a felmondasnak. :D

Legalabb irta volna fel szarral a falra vagy valami.


???

vagy bejohetett volna, es 10 perc beszelgetes alatt elmondja mi a nyugje ^^

akkor sem repesett volna a boldogsagtol senki, h 4 nap utan felmond, de azert lenyegesen korrektebb lett volna



This post was edited by Fej on Mar 24 2014 02:30am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 24 2014 02:55am
Omg
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 24 2014 03:00am
Quote (Fej @ 24 Mar 2014 09:25)
hat ilyen palyazati elokeszitest is kellett volna csinalni (annyi lett volna a dolga, hogy iratmintaknal, pontozott volna beirja a cegadatokat kb)

sztem tok jo helye lett volna, raadasul amugy sem annyira konnyu most munkat talalni, szal tenyleg nem ertem

mindenestre a kolleganak aki felvette, elmondtam hogy szemelyzetisnek ne menjen, mert nem a legjobb ember ismero, 15 no kozul kivalasztotta a legbalfaszabbat



???

vagy bejohetett volna, es 10 perc beszelgetes alatt elmondja mi a nyugje ^^

akkor sem repesett volna a boldogsagtol senki, h 4 nap utan felmond, de azert lenyegesen korrektebb lett volna



4 nap után elég gáz azt mondani, hogy nekem ez nem megy... ( hiszen ofc, még nyilván nem ) gondolom ez azért egy viszonylag komolynak mondható pozíció, sokan annak is örülnének ha csak szimplán munkát találnának, akármit.
Hozzánk is rengeteg önéletrajz kerül be, de nem lehet felvenni sajnos új embereket... Más meg 4 nap után azt írja sms-ben, hogy nem megy! Szép! :)

This post was edited by Fezmin on Mar 24 2014 03:00am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2014 03:03am
Quote (Fezmin @ Mar 24 2014 10:00am)
4 nap után elég gáz azt mondani, hogy nekem ez nem megy... ( hiszen ofc, még nyilván nem ) gondolom ez azért egy viszonylag komolynak mondható pozíció, sokan annak is örülnének ha csak szimplán munkát találnának, akármit.
Hozzánk is rengeteg önéletrajz kerül be, de nem lehet felvenni sajnos új embereket... Más meg 4 nap után azt írja sms-ben, hogy nem megy! Szép! :)


ja, igazabol kozben kicsit atgondoltam, es szerintem valami van a dolog mogott(csalad, fiubarat akarmi, nem tudom), mert eddig tok pozitivan allt hozza, mindenestre akkor is bejohetett volna, legalabb felmondani

This post was edited by Fej on Mar 24 2014 03:03am
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Mar 24 2014 03:17am
Sztem az volt a baja hogy nem hágtad meg..
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2014 03:18am
Quote (Edem @ Mar 24 2014 10:17am)
Sztem az volt a baja hogy nem hágtad meg..


lemegyek cigizni, felhivlak felveszed kolbaszarcu?

Go Back To Magyar Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll